Zadbaj o włosy z urządzeniami KeraShine

lipiec 13, 2015

Marka Philips wprowadza nową linię urządzeń do włosów KeraShine, która składa się z suszarki, prostownicy, lokówki termoszczotki ceramicznej i suszarko-lokówki. Znajdziesz więc wszystko czego potrzebujesz, by zadbać i wystylizować swoje włosy w łagodny sposób.

 

Dla większości z nas podstawnym urządzeniem przy stylizacji włosów jest suszarka. Jeśli używasz jej często, najważniejsze byś mogła chronić włosy, nie rezygnując z szybkiego suszenia. Nowa suszarka KeraShine HP8243 oferuje 6 różnych ustawień prędkości temperatury. Jest również wyposażona w funkcję ThermoProtect, umożliwiającą suszenie włosów w stałej, zalecanej przez ekspertów temperaturze, a także w funkcję pielęgnacji jonowej, zapobiegającej elektryzowaniu się włosów, oraz dodatkowego nadmuchu TurboBoost. W zestawie dostępna jest bardzo wąska nasadka modelująca 11 mm, która umożliwia precyzyjne modelowanie.

 

Z pewnością w codziennej stylizacji przydatna jest tez prostownica, która nie tylko wyprostuje, ale i zadba o Twoje włosy.

Nowa prostownica jonowa KeraShine HP8348 jest wyposażona w płytki ceramiczne z formułą keratynową, umożliwiając wyprostowanie włosów w delikatniejszy sposób. Naładowane ujemnie jony

zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski, dodając blasku i połysku. Prostownica KeraShine dba także o zachowanie odpowiedniej temperatury podczas zabiegu. Zaawansowana technologia EHD+ sprawia, że urządzenie zawsze rozprowadza ciepło równomiernie i zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów. Z kolei funkcja ThermoGuard zapobiega przypadkowemu nagrzaniu powyżej 200°C i zwiększa temperaturę co 5°C.

 

Z myślą o tych, które marzą o łatwych do ułożenia lokach bez narażania włosów, stworzono z kolei lokówkę HP8607. Nowa lokówka KeraShine jest wyposażona w wałek o średnicy 25 mm umożliwiający tworzenie luźnych loków wyglądających tak naturalnie, jakby ich nakręcenie nie wymagało żadnego wysiłku. Ponadto lokówka ma ochronną powłokę ceramiczną z keratyną i funkcję dostosowania temperatury, która zapobiega uszkodzeniom i przesuszeniu włosów.

Pokrętło z 8 ustawieniami temperatury (od 130 do 200°C) umożliwia wybór temperatury odpowiedniej dla danego rodzaju włosów, a maksymalna temperatura 200°C gwarantuje doskonałe rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich mniej szkodliwa.

 

Panie, które preferują fryzurę pomiędzy lokami a prostymi włosami, czyli łagodne fale, docenią ceramiczną szczotkę HP8632. Dzięki szczotce termicznej KeraShine z łatwością ułożysz miękkie fale, jednocześnie dbając o włosy.

Podgrzewany wałek o średnicy 45 mm z keratynową powłoką zapewnia długotrwały efekt, a wysuwane ząbki gwarantują bezpieczeństwo. Wystarczy owinąć włosy na ząbki i obrócić nienagrzewającą się końcówkę, aby je schować, gładko uwalniając pasmo bez splątywania. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, włosy można bezpiecznie wyjąć i nadać im perfekcyjny kształt. Możesz wybrać między dwoma ustawieniami temperatury modelowania (160°C i 190°C) zapewniającymi długotrwały efekt i minimalizującymi ryzyko uszkodzenia włosów.

 

Z kolei jednoczesne suszenie i modelowanie oraz maksymalną pielęgnację włosów umożliwia nowa jonowa suszarko-lokówka Philips KeraShine HP8667.

Ta suszarko-lokówka o mocy 800W generuje strumień powietrza o optymalnym natężeniu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Dodatkowo dzięki 3 nasadkom można łatwo tworzyć piękne, naturalne fryzury. Termoszczotka ma wyjątkowo dużą średnicę 38 mm. Szerokość wałka sprawia, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Dostępna jest także szczotka z wysuwanymi ząbkami, które wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki temu można z łatwością wysunąć lokówkę z włosów, a rezultat to piękne, sprężyste loki. Trzecia nasadka to wąski koncentrator, który skupia nadmuch powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Dzięki temu umożliwia precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

 

Produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów z linii KeraShine dostępne są wyłącznie w sieciach Saturn i MediaMarkt. Ich rekomendowane ceny wynoszą:

 

Suszarka do włosów HP8243/00 179,00 pln

Prostownica do włosów HP8348/00 179,00 pln

Szczotka termiczna do włosów HP8632/00 179,00 pln

Suszarko-lokówka HP8667/00 139,00 pln

Lokówka HP8607/00 129,00 pln

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX:PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.