ZAWSZE ZDROWSZE POWIETRZE – oczyszczacz combi 2w1 PHILIPS

wrzesień 17, 2015

Zacznij oddychać zdrowszym powietrzem dzięki nowemu oczyszczaczowi combi 2w1 marki Philips. Zaawansowane technologie VitaShield IPS i NanoCloud skutecznie oczyszczają i nawilżają powietrze, a inteligentny czujnik mierzy i kontroluje jakość powietrza w pomieszczeniu, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się czystym  i zdrowym powietrzem.

 

Pewnie i Ty dążysz do zdrowego stylu życia i dbasz o swoją dietę. Ale czy wiesz, że w ciągu dnia jesz około 2kg żywności i pijesz około 3,7kg wody, a wdychasz aż 13,9kg powietrza? Czy zastanawiałeś się kiedyś, nad jakością powietrza, którym oddychasz Ty i Twoi najbliżsi? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest 10-30 razy bardziej zanieczyszone od powietrza na zewnątrz. Co więcej, szereg zanieczyszczeń takich jak kurz, pyłki, roztocza, dym -  to już codzienność, a alergie i choroby układu oddechowego stały się plagą naszych czasów. To wszystko powoduje, że oczyszczanie powietrza, którym oddychamy staje się coraz ważniejsze. Oczyszczacz powietrza pomoże łagodzić objawy alergii i innych problemów górnych dróg oddechowych, a wszyscy domownicy wreszcie odetchną czystszym i zdrowszym powietrzem.

 

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 swoje efektywne działanie zawdzięcza kilku rozwiązaniom. Technologia VitaShield IPS połączona
z doskonałym niemieckim systemem filtrowania skutecznie filtruje zanieczyszczenia, drobne cząsteczki takie jak: gazy, bakterie i wirusy o wielkości powyżej 20nm[1].

Urządzenie to usuwa do 99,9% pyłków, kurzu, roztoczy, bakterii i wirusów oraz sierści znajdujących się w powietrzu. Z kolei unikalna technologia NanoCloud zapewnia wydajne i higieniczne nawilżanie powietrza bez białym plam i mokrych śladów na podłodze wokół urządzenia.

 

 

Napełnianie zbiornika na wodę jest niezwykle łatwe, a jeśli zbiornik wody wymaga napełnienia blokada Healthy air protect zawczasu informuje
o konieczności uzupełnienia wody. Jeśli woda nie zostanie uzupełniona na czas, urządzenie wyłącza się.

 

 

Urządzenie 2w1 jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. 3-stopniowy system wskaźników LED poinformuje Cię o jakości powietrza: niebieski - dobra, fioletowy - wystarczająca, czerwony - zła. Natomiast 3-stopniowe ustawienia prędkości wentylatora umożliwiają dostosowanie przepływu powietrza do własnych upodobań.

Nie musisz się jednak samemu martwić się o ustawienia. Inteligentny czujnik mierzy jakość i wilgotność powietrza w pomieszczeniu oraz przedstawia te wartości na potrzeby trybu kontrolowania automatycznego, przez co możesz cieszyć się zdrowszym powietrzem w każdym momencie.

 

Dzięki łatwemu do ustawienia zegarowi urządzenie może działać przez wybraną liczbę godzin, po upływie których wyłącza się automatycznie. Urządzenie posiada także specjalne ustawienie na noc: tryb snu. Działa wtedy ciszej, z mniejszą prędkością oraz ma wyłączone wszystkie przyciemnione wskaźniki.

 

Oczyszczasz combi 2w1 Philips AC4080 to zawsze zdrowsze powietrze dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

 

 

Oczyszczacz combi 2w1 Philips AC4080 będzie dostępny w sklepach RTV Euro AGD od października 2015. Rekomendowana cena to 1729 PLN.

 

 

[1] Testowane dla wirusa MS2 w instytucie Intertek Institute, USA (testy w komorze o objętości11 m3 przez 2 godziny).

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX:PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter..