Innovation and you

Gotowanie z myślą o zdrowiu

Technologia, która wprowadza rewolucję w kuchni.

Wszyscy lubimy smażone jedzenie, ale chcemy też dbać o linię. Frytownica Philips Airfryer wymaga niewielkiej ilości oleju, co pozwala na przygotowywanie jedzenia z zawartością oleju mniejszą o nawet 80 procent.*

Frytownica Airfryer smaży z wykorzystaniem powietrza, dzięki czemu żywność jest chrupiąca na zewnątrz i miękka wewnątrz, a zarazem zdrowa, ponieważ zawiera mniej oleju.

Naprawdę sprawia, że gotowanie jest prostsze, zdrowsze i o wiele bardziej zabawne. Teraz używam mniej oleju, mniej soli, mniej wszystkiego innego”.

 

Dable Kwan

Gospodyni domowa z Hongkongu

W tym krótkim, fascynującym filmie poznamy Dable Kwan, gospodynię domową z Hongkongu, która jeszcze 10 lat temu była początkującą kucharką, ale udało jej się tak bardzo zaskoczyć znajomych potrawami przygotowanymi za pomocą frytownicy Airfryer, że zachęcili ją do udostępniania w Internecie zdjęć przygotowywanych przez siebie dań.

Frytownica Airfryer pozytywnie wpłynęła na nawyki żywieniowe jej męża — teraz jedzą o wiele zdrowsze potrawy z mniejszą zawartością tłuszczu*.

 

* W porównaniu ze smażeniem frytek w standardowej frytownicy firmy Philips do smażenia w głębokim oleju

70%

mieszkańców Hongkongu, którzy przeżyli pierwszy zawał serca, wylew lub zastoinową niewydolność serca, cierpiało na nadciśnienie. Otyłość to czynnik zwiększający ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego lub wysokiego ciśnienia krwi.

 

Źródło: Hong Kong Reference Framework for Hypertension Care for Adults in Primary Care Settings

Zwolenniczka smażenia przy wykorzystaniu powietrza

 

Dable Kwan, gospodyni domowa, matka, kucharka i autorka, założyła profil w serwisie Facebook pod tytułem „I love Philips Airfryer”, który ma już prawie 39 tysięcy polubień. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Dable i o tym, jak korzysta z frytownicy Philips Airfryer.  

Aby utrzymać właściwą wagę, należy starać się jeść potrawy z tłuszczami nasyconymi.

Fałsz. Zdrowej diecie sprzyjają tłuszcze nienasycone. Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia

Zobacz wszystkie produkty konsumenckie