Innovation and you

Świetlana przyszłość pracy biurowej

System oświetleniowy LED, który odmienia środowisko pracy.

Wszyscy potrzebujemy inspiracji w pracy, aby przezwyciężyć popołudniowe znużenie i znaleźć kreatywne rozwiązania szczególnie trudnych problemów. Inteligentny system oświetlenia LED pozwala zmniejszyć koszty i przyczynia się do ochrony środowiska, ponieważ źródła światła LED zużywają mniejszą ilość energii.

AkzoNobel z siedzibą w Szanghaju to największy na świecie producent farb i lakierów. Firma zdecydowała się zainstalować zaawansowane systemy oświetlenia LED firmy Philips, w wyniku czego w biurze zaszły pewne zaskakujące zmiany — interakcje między pracownikami stały się bardziej pozytywne.

Oświetlenie Philips zapewnia naszemu personelowi optymalne warunki pracy”.

 

Lin Liangqui

Prezes, AkzoNobel China

Poza domem, środowisko pracy jest chyba najważniejszym miejscem, w którym przebywamy, dlatego wymaga innowacyjnego oświetlenia pracującego w harmonii z umysłami i ciałami pracowników. Dokładnie to może zapewnić oświetlenie LED firmy Philips. — dzięki tysiącom różnych kolorów i ogromnym możliwościom personalizacji można stworzyć optymalne i wizualnie atrakcyjne środowisko pracy. Ponadto oświetlenie LED zużywa mniej energii i jest przyjazne środowisku, dlatego idealnie wpisuje się w trend zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw.

Jaka ilość energii na świecie jest zużywana w budynkach?

Budynki stanowią 32% całkowitego końcowego zużycia energii na świecie. Z kolei jeśli chodzi o zużycie energii pierwotnej, budynki stanowią około 40% w większości krajów należących do Międzynarodowej Agencji Energetycznej. Źródło: Międzynarodowa Agencja Energetyczna — często zadawane pytania dotyczące wydajności energetycznej

Zobacz wszystkie rozwiązania oświetleniowe