Innovation and you

Innowacje zapewniające śnieżnobiały uśmiech

Philips Sonicare.

Jeśli ludzie są świadomi tego, że mają niezdrowe zęby, zaczynają się ich wstydzić i je ukrywać. Przestają się uśmiechać i otwierać usta.

Dla tego tokijskiego dentysty z 25-letnim doświadczeniem zawodowym jest to sprawa oczywista. Wielu jego pacjentów nie jest zadowolonych ze swojego wyglądu, co wpływa na ich zachowanie i w miarę upływu czasu może nawet doprowadzić do pogorszenia relacji z otaczającymi ich osobami.

W naszym gabinecie zachęcamy pacjentów, by używali produktów Philips Sonicare”.

 

Tomoyoki Shimizu

Dentysta z Tokio

Bardzo często przychodzą do niego pacjenci w skrajnych przypadkach, na przykład osoby z chorobami przyzębia (dziąseł), którym grozi utrata zębów — są one kierowane do niego, ponieważ nikt inny nie potrafił im pomóc. Dentysta widział już wiele takich przypadków i uważa, że nigdy nie należy się poddawać. Poza standardowym leczeniem zaleca pacjentom dbanie o higienę jamy ustnej w domu przy użyciu produktów Philips Sonicare. Urządzenie Philips AirFloss zostało zaprojektowane z myślą o łatwiejszym i szybszym czyszczeniu przestrzeni między zębami. Pacjenci chętnie go używają, co pozytywnie wpływa na zdrowie ich dziąseł. Dentysta wie, że może śmiało rekomendować produkty Sonicare.

86%

użytkowników uważa, że urządzenie Philips Sonicare AirFloss jest łatwiejsze w użyciu niż nici dentystyczne. Stosowanie urządzenia Sonicare AirFloss w połączeniu ze szczotkowaniem zębów szczoteczką manualną znacznie zmniejsza krwawienie i szansę zachorowania na zapalenie dziąseł.

 

Źródło: Efekt działania urządzenia Philips Sonicare AirFloss na płytkę nazębną i zapalenie dziąseł, 2011

Jaki odsetek osób dorosłych na świecie ma ubytki zębów?

Ubytki zębów ma prawie 100% osób dorosłych i 60–90% dzieci w wieku szkolnym. Źródło: Światowa Organizacja Zdrowia: arkusz informacyjny dotyczący stanu zdrowia jamy ustnej

Zobacz wszystkie produkty konsumenckie