Innovation and you

Zmiany na
lepsze dzięki innowacjom

 

Wierzymy, że zawsze istnieje sposób, aby życie stało się lepsze. Wierzymy też, że możemy to osiągnąć poprzez innowacje, które podnoszą jakość życia. To nasza misja od 120 lat i nadal nad tym pracujemy — przyjęliśmy zobowiązanie, że do 2025 roku poprawimy jakość życia 3 miliardów ludzi.

Living Lab

 

Aby pomóc ludziom uczynić ich życie lepszym, trzeba najpierw ich poznać. W tym celu trzeba ich słuchać i wspólnie pracować. Prowadzi to do zrozumienia — i właśnie w tym momencie zaczynają się innowacje. Współpracujemy z rządami, pracownikami służby zdrowia, lokalnymi liderami i całymi rodzinami. Przeprowadzamy eksperymenty, które pomogą zmienić na lepsze ich miasta, społeczności i życie.

Rozjaśnijmy ciemności

 

Zacznijmy od miejscowości Uppsala w Szwecji. Dzieci potrzebują światła dziennego, świeżego powietrza i ruchu. Jednak zimą w Uppsali słońce świeci tylko przez kilka godzin dziennie, podczas których dzieci mogą wyjść na dwór i się pobawić. Czy nasze innowacje w zakresie oświetlenia mogą poprawić ich jakość życia podczas ciemnych zimowych miesięcy? Zobacz, co się wydarzyło.

Innovation
and you

 

Zobacz, w jaki sposób pomagamy poprawić jakość życia ludzi na całym świecie.