Gładka, zdrowa skóra jesienią — porady na temat pielęgnacji

Ach, jesień. Sezon na ciepłe swetry, dżinsy… i wrażliwą, podrażnioną skórę. Koniec witaminy D i początek centralnego ogrzewania i wysuszonej skóry, która jest jego następstwem, co oznacza, że czas przygotować skórę w taki sposób, aby była miękka, odporna i gotowa na nadchodzące chłodne miesiące. Dzięki tym poradom na temat jesiennej pielęgnacji skóry i usuwania włosów możesz mieć gładką, nawilżoną i zdrową skórę aż do wiosny.
Gently does it

Grunt to delikatność


Wraz z coraz mniejszym prawdopodobieństwem powrotu ładnej pogody zmniejsza się też prawdopodobieństwo, że wybierzemy depilację woskiem w salonie kosmetycznym. Najlepszym sposobem usuwania włosów w przypadku skóry wrażliwej jesienią jest metoda, która usuwa włoski delikatnie, bez zdzierania pasków z woskiem ze skóry — co oznacza koniec stosowania wosku i golenia i wybranie depilacji. W przypadku depilatora Satinelle Prestige unikalne dyski ceramiczne usuwają precyzyjnie każdy włos, nie podrażniając skóry, a depilację można wykonać w domowym zaciszu.

Jednak podczas usuwania włosów w chłodne dni bardzo ważna jest też szybkość i tu depilator Satinelle Prestige zyskuje dodatkowe punkty. Dzięki wyjątkowo szerokiej głowicy i superszybkiej rotacji dysków zapewnia najszybszą depilację, nawet w przypadku najmniejszych włosków. A najlepsze jest to, że długotrwałe rezultaty oznaczają tygodnie gładkości bez włosków oraz gładką i zdrową skórę. Zimo przybywaj!

Exfoliation

Złuszczanie naskórka


Ten krok w jesiennym planie usuwania włosów jest bardzo podobny do wiosennych porządków: żegnaj stare, witaj nowe. Przez stare mamy na myśli martwe komórki skóry. Głównym minusem przytulnego centralnego ogrzewania jest sucha skóra, łuszcząca się skóra. A jakie jest rozwiązanie? Złuszczanie naskórka. Prawdopodobnie wykonujesz już ten zabieg na skórze twarzy, ale rozszerzenie go na resztę ciała w zimniejsze miesiące pomoże Ci zachować gładką skórę i pewność siebie przez cały rok.

Złuszczaj naskórek mądrzej, a nie mocniej, korzystając z głowicy złuszczającej Satinelle Prestige. Tysiące hipoalergicznych, drobnych włosków delikatnie wymiatają martwe komórki skóry, stymulują powierzchnię skóry i pomagają zapobiegać wrastaniu włosków. To same korzyści.

Knead it out

Masowanie


Nasze następne porady na temat jesiennej pielęgnacji skóry dotyczą zapewnienia prawidłowego krążenia krwi, tak aby skóra pozostała gładka i mocna — i nie mamy na myśli cotygodniowych zajęć fitness. Może to być bardzo proste i polegać na masowaniu skóry w celu stymulowania przepływu krwi. Nie musisz nawet iść do salonu kosmetycznego, gdy masz ochotę na masaż (choć może to być kuszące) — w domu masz potrzebne narzędzia, aby samodzielnie wykonać skuteczny masaż.


Używając głowicy masującej Satinelle Prestige, możesz łatwo masować wszystkie obszary ciała, aby Twoje skóra stała się promienna i ożywiona. Jest to również odprężające, dzięki czemu jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych porad na temat jesiennej pielęgnacji skóry. Brzmi doskonale i dodaje jesiennego blasku? Skorzystaj z naszych produktów.

Zamów subskrypcję biuletynu [co to oznacza?*]

Dziękujemy za zamówienie subskrypcji biuletynu!

Przepraszamy, nie udało się zamówić subskrypcji biuletynu. Spróbuj ponownie później.

Philips ceni i szanuje prywatność swoich klientów. Więcej informacji można uzyskać w części Oświadczenie o prywatności. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych wZasadach korzystania z witryny - Informacja o newsletterze (biuletynie)".  Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych".

Zobacz też: