1
monaco diamondclean

 

 

Płytka nazębna
(biofilm) 

 

Pomóż pacjentom
usunąć biofilm

Motywowanie pacjentów

Motywowanie pacjentów

 

Podczas wizyt pacjentów należy podkreślać znaczenie regularnego szczotkowania i nitkowania. Utrzymanie motywacji pacjentów pomiędzy kolejnymi wizytami stanowi nieustające wyzwanie.

Zadbaj o przestrzeganie zaleceń

Zadbaj o przestrzeganie zaleceń

 
Wiemy, że pacjenci często pomijają pewne obszary podczas szczotkowania. Zdajemy też sobie sprawę, że wiele osób nie używa nici dentystycznych, ponieważ sprawia im to trudność lub uważają to za czasochłonne. Zarówno badania kliniczne, jak i laboratoryjne wykazały wyższość technologii Philips Sonicare w kontekście czyszczenia tych trudno dostępnych miejsc vs. szczoteczka manualna. Innowacje pojawiły się również w dziedzinie czyszczenia przestrzeni międzyzębowych.

Rezultaty potwierdzone w badaniach klinicznych


Szczoteczka Philips Sonicare może zmotywować pacjentów do częstszego szczotkowania, gdyż są oni w stanie szybko zauważyć i poczuć rezultaty jej stosowania. Philips Sonicare Airfloss Ultra zapewni szybkie i skuteczne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Badania kliniczne potwierdzają, że Philips Sonicare Airfloss Ultra usuwa do 8x wiecej płytki nazębnej skumulowanej w przestrzeniach międzyzębowych w porównaniu do zastosowania samej manualnej szczoteczki.1

 

1. MAH-0151 ; J Clin Dent 2017;28(Spec Iss A):A36–44

Rekomendowane produkty

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.