1
topbanner interdental

 

 

Oczyszczanie międzyzębowe

 

Prosty sposób skutecznego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych

hard-to-clean-spaces

Oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych jest konieczne

 

Specjaliści z dziedziny stomatologii wykazują inicjatywę na polu opracowania wytycznych w oparciu o umiejętności pacjentów, okoliczności I potrzeby. Do wyboru jest obecnie wiele rozwiązań do oczyszczania przestrzeni międzyzębowych.

Spraw, aby czyszczenie przestrzeni międzyzębowych stało się łatwiejsze


Dla wielu specjalistów z dziedziny stomatologii nieprzestrzeganie zaleceń przez pacjentów stanowi największą przeszkodę na ścieżce do utrzymania zdrowia jamy ustnej. W szczególności nitkowanie może być umiejętnością trudną do opanowania. Czynność ta może też być czasochłonna. W przypadku pacjentów, którzy nie korzystają z nici regularnie, produkty wspomagające oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych są skutecznym rozwiązaniem. 

Philips-Sonicare-Airfloss-in-action

Przełomowa technologia

 

Philips Sonicare AirFloss Ultra został opracowany specjalnie w celu zapewnienia pacjentom łatwego i skutecznego sposobu czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Wystarczy ustawić urządzenie i nacisnąć przycisk, a przestrzenie międzyzębowe i miejsca poniżej linii dziąseł zostaną wyczyszczone w czasie krótszym niż minuta. Dzięki technologii potrójnego strumienia Philips Sonicare AirFloss Ultra może poprawić zdrowie dziąseł w okolicach przestrzeni międzyzębowych w zaledwie dwa tygodnie.*

 

* Przy zastosowaniu z manualną szczoteczką oraz płynem antybakteryjnym.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.