Konsumenckie
Smarter Beauty

Konkurs „Smarter Beauty, czyli kochaj siebie”

 

 

Stań się inspiracją dla tysięcy kobiet, zostań bohaterką naszej książki, wygraj produkty Philips o wartości do 6000 zł i poznaj Annę Dereszowską!

Stań się dla nas inspiracją!

Nagrody dla laureatek

Usuwanie włosów

Jak się zgłosić?

Jak się zgłosić?

Finalistki konkursu „Smarter Beauty, czyli kochaj siebie”

 

1. Marzena Bojanowska

2. Renata Driscoll

3. Katarzyna Gaweł

4. Katarzyna Michalczuk

5. Anna Ostrowska-Szkop

6. Patrycja Paluch

7. Patrycja Plewka

Stań się dla nas inspiracją!

 

Czujesz się szczęśliwą, spełnioną kobietą i jesteś świadoma swoich zalet? Masz siłę i energię, żeby się realizować, wiesz czego chcesz od życia. Masz pasję i cel, do którego dążysz – osobisty albo zawodowy. Kochasz siebie i szanujesz swoje ciało. Dbasz o nie, bo wiesz, że na to zasługuje. Ale wiesz także, że uroda to nie wszystko, a piękne modelki na wybiegach wydają Ci się plastikowe i sztuczne. Być może nie zawsze tak było i to, kim jesteś teraz to efekt ciężkiej pracy.

 

Jeśli tak, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Chcemy, żebyś stała się inspiracją dla innych, a Twoja historia pomogła kobietom odnaleźć własną wewnętrzną siłę i piękno. Zostań bohaterką inspirującej książki "Smarter Beauty, czyli kochaj siebie"!

 

Jeśli masz pomiędzy 25 – 55 lat, jeśli uważasz, że żyjesz ciekawie i pięknie oraz chcesz się tym podzielić z innymi kobietami, jeśli masz poczucie humoru i jesteś otwartą, radosną osobą - zgłoś się do konkursu! Wystarczy, że napiszesz krótko lub opowiesz (nagrywając krótki filmik) nam o sobie i o tym, co według Ciebie znaczy prawdziwa kobiecość.

Nagrody dla laureatek

 

Finalistki naszego konkursu wezmą udział w specjalnym projekcie, którego efektem będzie wydanie książki „Smarter Beauty, czyli kochaj siebie” opisującej historie laureatek i inspirującej tysiące kobiet do zmiany w postrzeganiu własnego piękna.

 

Dodatkowo każda z laureatek otrzyma zestaw produktów do pielęgnacji kobiecej firmy Philips o wartości rynkowej do 6000 zł:

 

 

Na laureatki czeka także spotkanie z ambasadorką kategorii pielęgnacji kobiecej Philips – aktorką Anną Dereszowską.

Jak wziąć udział w konkursie?

 

Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, załącz swoje zdjęcie i opowiedz nam „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać bohaterką naszej książki”. Forma uzasadnienia jest dowolna, możesz krótko opisać swoją historię lub nagrać filmik. Możesz także przesłać uzasadnienie napisane przez Twoich bliskich.

 

Kompletne zgłoszenie wyślij do nas za pomocą maila, poczty lub dostarcz osobiście do biura Philips w Warszawie.

 

Konkurs trwa od 10 maja do 9 czerwca.

 

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 12 kobiet, które zaprosimy na spotkanie w Warszawie 17 czerwca.

 

Sesje zdjęciowe i spotkania z ekspertami odbędą się w Warszawie w dniach 22-24 czerwca.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres smarterbeauty@philips.com

 

Wypełniony i podpisany formularz wraz z listem motywacyjnym (w dowolnej formie) oraz swoim zdjęciem należy wysłać na adres:


smarterbeauty@philips.com

lub

Smarter Beauty

Philips Polska
Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa