1
Cechy

Nowy poziom gry na konsolach

Przenosimy granie na konsolach na nowy poziom

  PHILIPS Momentum
  to kolejny krok ewolucji ekranów do gry na konsolach


  Pionierskie połączenie dużego ekranu telewizyjnego, dającego unikalne poczucie uczestnictwa w grze, z najwyższej klasy osiągami monitora.  Ciesz się doskonałością 4K HDR1000 na ekranie o przekątnej 43” bez opóźnień oraz długich czasów reakcji. Zanurz się w akcji z poziomu wygodnej pozycji na kanapie i reaguj w odpowiedniej chwili.

  Prędkość

  Momentum Features

  Gracze konsolowi docenią prędkość Philips Momentum: połączenie technologii Adaptive Sync SmartResponse oraz trybu niskiego opóźnienia sygnału źródłowego (Low Input Lag) z czasem reakcji 4 ms GtG zapewnia szybką reakcję ekranu oraz płynną rozgrywkę bez zacinania i smużenia.

  Jakość obrazu

  Philips Momentum

  Rozdzielczość 4K UHD gwarantuje dostrzeganie najdrobniejszych detali. Ponieważ matryca potrafi wyświetlać aż 1,07 mld kolorów i wykorzystuje technologię kropki kwantowej Quantum Dot, barwy są niezwykle wyraźne i dynamiczne. W połączeniu z VESA DisplayHDRTM 1000 ekran zapewnia nie tylko wysokie wartości jasności, ale również bardziej realistyczny obraz o doskonałej jaskrawości, głębi i szczegółowości.