Siła spokoju -  Andrzej, 31 lat

Obejrzyj wszystkie odsłony Andrzeja, które wykonaliśmy w Akademii Stylizacji Zarostu.

Andrzej M

ANDRZEJ O SOBIE

 

Noszę zarost od pięciu lat właściwie z jednego powodu – zawsze miałem problem z porannym wstawaniem.
 

Pracuję jako specjalista od monitorowania pojazdów w firmie ochroniarskiej i muszę odpowiednio się prezentować, gdy jadę na rozmowy z klientami. Zarost nadaje odpowiedni charakter mojej twarzy i współgra z osobowością.

 

 

Andrzej M

BARBER O ANDRZEJU

Andrzej ma bardzo charakterystyczny, celtycki typ urody.

Jego podłużna twarz lepiej będzie wyglądała, jeśli broda nie będzie przycinana w szpic, tylko lekko jej kształt zaokrąglimy.

 

DAWID O ANDRZEJU

Ponieważ ma męskie, szerokie ramiona, może sobie czasem pozwolić na więcej, choć chyba najlepiej będzie się czuł w klasycznych zestawach. Andrzej to ciemny blondyn, który będzie dobrze wyglądał w kolorach, które go rozświetlą. Na pewno powinien postawić na błękity, a unikać żółci i pomarańczy. Zwłaszcza przy twarzy te kolory sprawią, że jego blond włosy i zarost będą miały rudy odcień.

Odsłona I

Andrzej M

BARBER

To mój typ. Andrzej ma bardzo regularne rysy, więc pełny zarost nadaje mu powagi i godności. A jednocześnie maskuje pieprzyki na szyi i policzkach. Taka stylizacja to świetny „klasyk” z wykorzystaniem całego potencjału zarostu, który Andrzej ma. Właściwie trzeba pamiętać tylko o porządnym wyczyszczeniu konturów. Ta stylizacja nadaje się dla osób, które cenią sobie naturalność ale i estetykę.

 

ANDRZEJ O SOBIE

Naprawdę dobrze się poczułem. To wciąż byłem ja, ale znacznie odświeżony i bardziej elegancki. Myślę, że tak właśnie będę się stylizował na co dzień.

Andrzej M

DAWID

Letnia stylizacja smart casual na piątek, czy półformalne spotkanie. Z jasnymi kolorami zazwyczaj  trzeba bardzo uważać, bo uwypuklają wszelkie niedoskonałości figury. Sylwetka musi być zadbana, nienaganna, jak właśnie u Andrzeja.

 

ANDRZEJ O SOBIE

Fajne połączenie kolorów. Błękitna koszula bardzo mi się spodobała. Czułem się w tym zestawie bardzo dobrze.

Odsłona II

Andrzej M

BARBER

Odizolowanie wąsów optycznie powiększa górną wargę. W ten sposób pokazaliśmy styl, mocny charakter Andrzeja. Widać od razu, że to mężczyzna przywódczy, z autorytetem. Człowiek, który ma potencjał do wielkich czynów.

 

ANDRZEJ O SOBIE

Wąsy naprawdę fajnie wyglądały, ale nie jestem przekonany, czy z tak przyciętą brodą rzeczywiście jest mi do twarzy.

Andrzej M

DAWID

Prawdziwy męski klasyk, który zawsze się sprawdzi. To zestawienie dla każdego, również dla tych, którzy mają do zrzucenia kilka kilo. Ale szczególnie dobrze wygląda w pastelach ten typ urody, który reprezentuje Andrzej – jasny blondyn.

 

ANDRZEJ O SOBIE

Wiem, że to jest wszystko bardzo eleganckie i na specjalne okazje mogę się tak ubrać. Ale to chyba nie jest mój styl.

Odsłona III

Andrzej M

BARBER

Dżentelmeński wąs podkreśla owal twarzy Andrzeja. W tej stylizacji widzę większą stateczność, nieco mniej szaleństwa, ale za to bardzo dobrą energię. Ten człowiek wzbudza zaufanie.

 

ANDRZEJ O SOBIE

To naprawdę zabawne połączenie cienkich wąsów i zarostu na podbródku. Początkowo nie byłem przekonany, ale potem uznałem, że jest super.

Andrzej M

DAWID

Moją ulubioną jest stylizacja numer trzy. Andrzej ma bardzo casualowy look, w młodzieżowym, świeżym wydaniu. Przy jego typie urody doradziłbym mu na co dzień raczej stonowane kolory, ale ta zielona „bomberka” jest teraz bardzo en-vogue i świetnie pasuje do zarostu.


Ta stylizacja jest dość eklektyczna. Mamy koszulę, mankiety, spodnie w kant wywinięte w nogawkach. Wszystko jest „trochę z innej bajki”, ale razem tworzy fajne eklektyczne zestawienie dla ludzi przed czterdziestką, bardziej odważnych, otwartych, którzy lubią pobawić się modą.
 

ANDRZEJ O SOBIE

Kompletny odlot. Strasznie fajny zestaw. Mógłbym tak chodzić na co dzień.

Zobacz też:

Philips na Facebooku

Philips na YouTube