1
Produkty

Sonicare AirFloss Ultra do przestrzeni międzyzębowych

W zestawie 1 dysza HX8331/01

Często zadawane pytania

W jaki sposób mogę zidentyfikować model urządzenia Sonicare AirFloss?

Jeśli nie masz pewności, jaki model urządzenia Philips Sonicare AirFloss posiadasz, istnieje prosty sposób, aby się dowiedzieć.

Wyszukaj numer modelu

Jeśli nie masz pewności, jaki model urządzenia AirFloss posiadasz, spójrz na dolną część uchwytu, aby zidentyfikować model. Modele AirFloss Pro i AirFloss Ultra można rozpoznać po oznaczeniu „HX” i liczbie zaczynającej się do cyfr 83 (na przykład: HX8340). Jeśli nadal nie możesz zidentyfikować swojego modelu urządzenia AirFloss, możesz skontaktować się telefonicznie z działem pomocy technicznej firmy Philips lub odwiedzić stronę internetową pomocy technicznej firmy Philips, aby porozmawiać z przedstawicielem firmy Philips.

Inny wygląd

Jeśli Twoje urządzenie AirFloss ma 3 wskaźniki LED oraz dekoracyjny element na uchwycie w miejscu mocowania nasadki, oznacza to, że masz najnowszą wersję: AirFloss Pro lub AirFloss Ultra. Wcześniejsze modele urządzenia AirFloss nie mają tych elementów.

Inne wyniki

Urządzenia AirFloss Pro i AirFloss Ultra różnią się również od wcześniejszych modeli urządzenia AirFloss pod względem rezultatów, jakie zapewniają. AirFloss Pro i AirFloss Ultra to najbardziej wydajne modele urządzenia AirFloss, które dbają o zdrowie dziąseł równie dobrze jak nić dentystyczna i usuwają 99,9% płytki nazębnej z obszarów poddanych zabiegom.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HX8331/01 , HX8341/01 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!