1
Produkty

SpeedPro Max Aqua Odkurzacz bezprzewodowy 3w1 z funkcją mycia

Funkcja mycia z systemem AquaBoost, 18V, do 55 min pracy bez ładowania, Odkurzacz ręczny, Nasadka z podświetleniem LED FC6901/01

Często zadawane pytania

Czy mogę wlać do odkurzacza PowerPro Aqua środek do czyszczenia podłóg lub ciepłą wodę?

Tak. Z odkurzaczem Philips PowerPro Aqua można używać płynnego środka do czyszczenia podłóg lub letniej wody. Zapoznaj się z kilkoma prostymi wskazówkami i poradami.

Czy mogę dodać płynny środek do czyszczenia podłóg do zbiornika?

Tak, do wody w zbiorniku można dodać niewielką ilość przezroczystego, płynnego środka do czyszczenia podłóg. Nie polecamy żadnego konkretnego płynnego środka do czyszczenia podłóg. Jeśli chcesz dodać płynnego środka do czyszczenia podłóg, użyj takiego, który rozpuszcza się w wodzie. Użyj środka niskopieniącego lub niepieniącego, który jest odpowiedni do twardej podłogi.

Uwaga: Aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia, nigdy nie używaj wosku, oleju, środka do usuwania kamienia ani środków do pielęgnacji podłóg, które nie rozpuszczą się w zbiorniku wody. Nie można także pozwolić, by urządzenie je zbierało.

Dodawanie płynnego środka do czyszczenia podłóg do zbiornika wody

Jeśli chcesz skorzystać z płynnego środka do czyszczenia podłóg, najpierw nalej wodę do zbiornika. Następnie dodaj środek do czyszczenia podłóg w ilości wskazanej na opakowaniu. Ponieważ zbiornik ma pojemność 0,2 l, trzeba dodać zaledwie kilka kropli.

Czy mogę używać ciepłej wody w zbiorniku?

Tak, w zbiorniku można używać wody letniej (do 50°C) lub zimnej.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC6901/01 , FC6904/01 , FC6903/01 , FC6902/01 , FC6404/01 , FC6405/01 , FC6401/01 , FC6402/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!