1
Produkty

Odkurzacz myjący

Odkurza, myje i suszy, Technologia Triple-Acceleration, Oszczędza czas i zużycie wody, Do wszystkich twardych podłóg FC7088/01

Często zadawane pytania

Czy mogę wlać do odkurzacza Philips AquaTrio Pro środek do czyszczenia podłóg lub ciepłą wodę?

Tak. Z odkurzaczem Philips AquaTrio Pro można używać płynnego środka do czyszczenia podłóg lub letniej wody. Czytaj dalej, aby zapoznać się ze wskazówkami i poradami.

Czy mogę dodać płynnego środka do czyszczenia podłóg do zbiornika czystej wody?

Tak, do wody w zbiorniku można dodać niewielką ilość przezroczystego, płynnego środka do czyszczenia podłóg. Nie polecamy żadnego konkretnego płynnego środka do czyszczenia podłóg. Jeśli chcesz dodać płynnego środka do czyszczenia podłóg, użyj takiego, który rozpuszcza się w wodzie. Użyj środka niskopieniącego lub niepieniącego, który jest odpowiedni do twardej podłogi.

Uwaga: Aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia, nigdy nie używaj wosku, oleju, octu, środka do usuwania kamienia ani produktów do pielęgnacji podłóg, które nie rozpuszczą się w zbiorniku czystej wody. Nie można także pozwolić, aby urządzenie je zbierało.

Dodawanie wody i płynnego środka do czyszczenia podłóg

Dodawanie płynnego środka do czyszczenia podłóg do zbiornika czystej wody

Jeśli chcesz skorzystać z płynnego środka do czyszczenia podłóg, najpierw nalej wodę do zbiornika. Następnie dodaj środek do czyszczenia podłóg w ilości wskazanej na opakowaniu. Pojemność zbiornika czystej wody wynosi 700 ml, więc trzeba dodać zaledwie kilka kropel.

Czy mogę używać ciepłej wody w zbiorniku czystej wody?

Tak, w zbiorniku wody można używać letniej wody o temperaturze do 50°C lub zimnej wody.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC7088/01 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!