1
Produkty

Hairclipper series 3000 Maszynka do strzyżenia włosów

Ostrza ze stali szlachetnej, 13 ustawień długości, Działanie sieciowe HC3400/15

Rozwiązywanie problemów

Maszynka do strzyżenia włosów firmy Philips nie działa

Jeśli maszynka do strzyżenia włosów firmy Philips nie działa, można rozwiązać ten problem w prosty sposób. Tutaj dowiesz się, jak rozwiązać ten problem samodzielnie.

Urządzenie nie jest podłączone

Przewodowa wersja maszynki do strzyżenia włosów firmy Philips działa tylko wtedy, gdy jest podłączona do gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że maszynka do strzyżenia włosów jest podłączona do sieci elektrycznej, a przełącznik jest włączony.

Używaj maszynki do strzyżenia włosów firmy Philips po podłączeniu do prądu

Urządzenie nie jest naładowane

Jeśli maszynka do strzyżenia włosów firmy Philips jest zasilana akumulatorowo, można z niej korzystać bezprzewodowo. W takim przypadku upewnij się, że urządzenie jest w pełni naładowane.

Informacje na temat poprawnego ładowania maszynki do strzyżenia włosów firmy Philips można znaleźć w instrukcji obsługi.

Urządzenie jest zabrudzone

Możliwe, że maszynka do strzyżenia włosów jest brudna i dlatego nie działa prawidłowo. Maszynkę do strzyżenia włosów firmy Philips należy regularnie czyścić.

Czyszczenie

1) Zdejmij nasadki maszynki do strzyżenia włosów.

2) Opłucz nasadki pod bieżącą wodą.

3) Wyczyść wnętrze maszynki za pomocą dołączonej szczoteczki. Nie myj korpusu urządzenia, ponieważ nie jest wodoodporny i jakikolwiek kontakt z wodą może uszkodzić elektroniczne części maszynki.

Więcej informacji na temat czyszczenia urządzenia można znaleźć w instrukcji obsługi.

Jeśli powyższe porady nie rozwiązały problemu i maszynka do strzyżenia włosów nadal nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Czyszczenie maszynki do strzyżenia włosów firmy Philips

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HC3400/15 , HC3410/15 , HC5410/15 , QC5115/15 , QC5105/15 , QC5315/15 , QC5120/15 , QC5125/15 , QC5010/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!