1
Produkty

Lumea Precision Plus Zestaw do depilacji światłem (IPL)

Ciało, twarz i okolice bikini, Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min, Żywotność: > 140 000 impulsów światła, Bezprzewodowa konstrukcja SC2008/11

Często zadawane pytania

Czy urządzenie Philips Lumea jest bezpieczne dla mnie i mojej skóry?

Tak. Dla firmy Philips bezpieczeństwo użytkowników ma największe znaczenie. Urządzenie Philips Lumea zostało zaprojektowane wspólnie z czołowymi dermatologami i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa w zakresie użytku domowego.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dzięki zastosowanemu w urządzeniach Lumea systemowi bezpieczeństwa błysk światła jest możliwy jedynie wówczas, gdy nasadka jest w pełnym kontakcie ze skórą. Dzięki wbudowanemu filtrowi UV światło ma wpływ tylko na włosy, nie na skórę. Zalecamy jednak korzystanie z urządzenia Lumea w dobrze oświetlonym pomieszczeniu, ponieważ zmniejsza to odczuwalną jasność błysku.

Skutki uboczne i komplikacje

Skutki uboczne i komplikacje, jakkolwiek możliwe, są bardzo mało prawdopodobne, jeśli tylko urządzenie Lumea jest używane zgodnie z zaleceniami i przy zachowaniu środków ostrożności opisanych w instrukcji obsługi.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SC2008/11 , SC2006/11 , SC2004/11 , SC1991/00 , SC2001/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!