1
Produkty

Lumea Advanced Urządzenie IPL do depilacji światłem

Do stosowania na twarzy i ciele, Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min, > 250 000 błysków światła, Wyjątkowo długi przewód SC1997/00

Często zadawane pytania

Czy są jakieś przydatne wskazówki i porady dotyczące korzystania z urządzenia Lumea?

Chcemy, aby korzystanie z urządzenia Philips Lumea było proste i wygodne. Przedstawiamy wskazówki i porady, które to dodatkowo ułatwiają:

Philips Lumea — wskazówki i porady

  • Zabieg należy przeprowadzać wieczorem, przed położeniem się do łóżka. Lekkie podrażnienia skóry, które mogą wystąpić w związku z zabiegiem, znikną przez noc.

  • Jeśli po zabiegu skóra jest zaczerwieniona lub swędzi — co jest zjawiskiem normalnym i nieszkodliwym — możesz zmniejszyć zaczerwienienie lub swędzenie, chłodząc skórę lodem, ręcznikiem zwilżonym w zimnej wodzie lub wkładem chłodzącym.

  • Impulsy światła są skuteczniej absorbowane przez cebulki włosów, gdy skóra jest chłodna, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu warto poczekać, aż skóra ochłodzi się po kąpieli lub korzystaniu z sauny.

  • W przypadku przeprowadzania zabiegu na skórze na kości piszczelowej, spróbuj delikatnie odciągnąć skórę od kości lub trzymaj urządzenie Lumea w pozycji pionowej podczas stosowania.

  • Jeśli to możliwe, rozpocznij zabiegi zimą lub wiosną. W ten sposób możesz mieć gładką skórę już od początku lata.

  • Naciągnięcie zapewnia lepszy kontakt ze skórą i ułatwia wyzwolenie błysku. Na przykład aby uzyskać optymalne rezultaty depilacji pach, naciągnij skórę, unosząc ramię i kładąc dłoń na karku.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SC1997/00 , SC2009/00 , SC2007/00 , SC2005/00 , SC1995/00 , SC2008/11 , SC2006/11 , SC2004/11 , SC1991/00 , SC2001/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!