1
Produkty

Lumea Prestige Urządzenie IPL do depilacji światłem

Z wyjątkowymi wyprofilowanymi nasadkami, Pachy, okolice bikini, ciało, twarz, Z czujnikiem SmartSkin, Zasilanie akumulatorowe i sieciowe BRI959/00

Często zadawane pytania

Na jakich obszarach ciała można stosować urządzenie Philips Lumea?

Urządzenie Lumea jest przeznaczone do delikatnego stosowania na obszarach ciała poniżej szyi. Można je stosować na skórze pod pachami, okolicy bikini, nogach, ramionach i brzuchu.

Co z twarzą?

Skóra twarzy jest bardziej wrażliwa i wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest nasadka do twarzy, w którą są wyposażone urządzenia Philips Lumea. Dzięki dodatkowemu filtrowi umożliwia ona wykonywanie delikatnych zabiegów nawet na skórze twarzy. To sprawia, że model jest odpowiedni także do stosowania na twarzy. Z precyzyjnej nasadki nie należy korzystać na w okolicy czoła, oczu i brwi. Może to wywołać hiperpigmentację lub hipopigmentację.

Kościste obszary

Kościste obszary, takie jak piszczele i kostki, są bardziej wrażliwe niż inne miejsca na ciele. Stosuj mniejszy nacisk, używając urządzenia Philips Lumea na tych obszarach.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BRI959/00 , BRI950/00 , BRI953/00 , BRI956/00 , SC1997/00 , SC2009/00 , SC2007/00 , SC2008/11 , SC2006/11 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!