1
Produkty

Lumea Prestige Urządzenie IPL do depilacji światłem

Z wyjątkowymi wyprofilowanymi nasadkami, Pachy, okolice bikini, ciało, twarz, Z czujnikiem SmartSkin, Zasilanie akumulatorowe i sieciowe BRI959/00

Często zadawane pytania

Czy można korzystać z urządzenia Philips Lumea latem?

Tak. Urządzenia Philips Lumea można używać przez cały rok, także latem. Trzeba jednak podjąć specjalne środki ostrożności przed opalaniem i po nim. Mówiąc o opalaniu, mamy na myśli intensywne kąpiele słoneczne. Można być trochę opalonym po prostu w wyniku przebywania na zewnątrz.

Opalanie przed użyciem urządzenia Philips Lumea:

  • Zanim użyjesz urządzenia Philips Lumea, odczekaj co najmniej 48 godzin od czasu od zakończenia opalania.
  • Nie używaj urządzenia Philips Lumea w przypadku poparzenia słonecznego skóry do momentu jego ustąpienia.
  • Pamiętaj, że każdy sposób opalania powoduje przyciemnienie skóry.
  • Zawsze sprawdzaj informacje zawarte w tabeli z zalecanymi kolorami skóry i włosów, aby w razie potrzeby wybrać niższe ustawienie intensywności światła w celu uniknięcia wystąpienia reakcji skórnych i skutków ubocznych.

Opalanie po użyciu urządzenia Philips Lumea:

  • Bezpośrednio po zabiegu skóra jest bardziej wrażliwa.
  • Przed wystawieniem poddanej zabiegowi skóry na działanie promieni słonecznych poczekaj co najmniej 24 godziny lub do czasu, aż zaczerwienienie skóry zniknie całkowicie.
  • Wychodząc na słońce, obszary ciała poddane zabiegowi należy zakrywać lub smarować kremem z filtrem. Zalecamy użycie kremu ochronnego z filtrem SPF 50 w ciągu 48 godzin po zabiegu. Po upływie tego czasu należy używać kremu z filtrem SPF 30 przez 2 tygodnie po zabiegu.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BRI959/00 , BRI950/00 , BRI953/00 , BRI956/00 , SC2005/00 , SC2007/00 , SC2009/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!