1
Produkty

Viva Collection Airfryer

TurboStar, Frytownica o niskim zużyciu tłuszczu, Kolor czarny, 1425 W, 0, 8 kg HD9621/90

Rozwiązywanie problemów

Jak umyć patelnię i kosz urządzenia Philips Airfryer?

Przed przystąpieniem do czyszczenia pozostaw urządzenie Airfryer firmy Philips przez około 30 minut do ostygnięcia, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Instrukcje:

Patelnię, wyjmowane dno z siateczką, uchwyt EasyClick i kosz można myć w zmywarce. Można też wyczyścić patelnię, siateczkę, uchwyt i kosz w gorącej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń za pomocą miękkiej gąbki niepowodującej powstawania zarysowań.

Uwaga:

Patelnia, wyjmowane dno z siateczką i kosz są pokryte powłoką zapobiegającą przywieraniu. Nie czyść ich za pomocą metalowych sprzętów kuchennych ani środków ściernych, ponieważ może to spowodować uszkodzenie powłoki.

Wskazówka:

Jeśli resztki jedzenia przywarły do dna patelni, napełnij ją gorącą wodą z dodatkiem płynu odtłuszczającego i pozostaw namoczoną na 5–10 minut. Namoczenie spowoduje oderwanie się resztek jedzenia i ułatwi ich usunięcie. Łatwość usuwania resztek jedzenia i tłuszczu zależy od jakości płynu do czyszczenia. Upewnij się, że korzystasz z płynu do czyszczenia, który usuwa tłuszcz.

Jeśli za pomocą płynu do czyszczenia nie jesteś w stanie usunąć plam z tłuszczu pozostałych na patelni lub koszu, użyj mocniejszego płynu odtłuszczającego. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HD9621/90 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!