1
Produkty

Avent Wideoniania cyfrowa

Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS), Kolorowy ekran 8, 9 cm (3, 5"), zbliż. 2x, Kołysanki, lampka nocna i pomiar temp., Dwukierunkowa komunik. i tryb wibracji SCD630/52

Rozwiązywanie problemów

Elektroniczna niania Philips Avent nie ładuje się

Może się zdarzyć, że odbiornik lub nadajnik elektronicznej niani Philips Avent nie będzie się ładować. Sprawdź możliwe przyczyny i spróbuj rozwiązać problem samodzielnie.

Zasilacz nie jest podłączony

Upewnij się, że nadajnik lub odbiornik elektronicznej niani Philips Avent jest podłączony za pomocą zasilacza. Do prawidłowego podłączenia zasilacza konieczne może być wypróbowanie kilku pozycji podłączenia.

Zasilacz jest uszkodzony

Zarówno odbiornik, jak i nadajnik są wyposażone w zasilacz. Sprawdź, czy dany zasilacz działa, używając zasilacza nadajnika do naładowania baterii w odbiorniku.

Problem związany z zasilaczem
Czy problem występuje podczas używania jednego z zasilaczy? Oznacza to, że zasilacz jest uszkodzony. Nowy zasilacz można kupić na stronie philips.com/parts-and-accesories.

Problem niezwiązany z zasilaczem
Jeśli problem występuje niezależnie od użytego zasilacza, powodem może być usterka techniczna dotycząca jednego z urządzeń. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SCD630/52 , SCD620/52 , SCD603/00 , SCD610/00 , SCD600/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!