1
Produkty

Często zadawane pytania

Czy można napełniać zbiornik wody generatora pary firmy Philips podczas prasowania?

Nie, w trakcie prasowania nie wolno napełniać zbiornika wody generatora pary firmy Philips. Dowiedz się, jak i kiedy można napełniać zbiornik wody.

Ostrzeżenie

W bojlerze generatora pary firmy Philips wytwarza się ciśnienie. Otwarcie nasadki otworu wlewowego wody, gdy urządzenie jest włączone, grozi poparzeniem gorącą wodą lub parą

Szybko uzupełnij wodę w zbiorniku

1) Ustaw wyłącznik urządzenia w pozycji „ON” (WŁ.). Naciskaj przycisk włączania pary tak długo, aż odgłos wydobywającej się pary ucichnie. Spowoduje to wyrównanie ciśnienia w bojlerze urządzenia z ciśnieniem atmosferycznym.

2) Wyjmij wtyczkę z gniazdka elektrycznego i wolno odkręć nasadkę zbiornika, przekręcając ją w lewo. W ten sposób uwolnisz ciśnienie w zbiorniku.

3) Przed ponownym napełnieniem zbiornika wody należy odczekać ok. 15–20 minut, aż urządzenie ostygnie.

  • W przypadku napełniania zbiornika bez odczekania, aż urządzenie ostygnie, gorąca woda może wytrysnąć z otworu wlewowego, ponieważ bojler w urządzeniu jest wciąż tak nagrzany, że może zamieniać wodę w parę.

4) Napełnij zbiornik wodą i z powrotem załóż nasadkę na zbiorniku. Teraz można znowu włączyć żelazko. Ponowne nagrzanie się żelazka może zająć 4–5 minut.

Szybko uzupełnij wodę w zbiorniku

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: GC6510/02 , GC6530/02 , GC6540/02 , GC6410/03 , GC6450/02 , GC6430/02 , GC6440/02 . więcej Mniej

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!