1
Produkty

PerfectCare Elite Żelazko z generatorem pary

Ciśnienie do 6, 5 bara, Silne uderzenie pary do 450 g, Zbiornik wody o poj. 1, 8 l, Odłączany zbiornik wody GC9622/20

Często zadawane pytania

Co oznaczają różne kolory wskaźników generatora pary firmy Philips?

Generator pary firmy Philips jest wyposażony w przydatne wskaźniki, które ułatwią jego użytkowanie. Dowiedz się, jakie informacje przekazują wskaźniki.

Zielony wskaźnik

Zielony wskaźnik oznacza ustawienie ECO. Korzystanie z ustawienia ECO pozwala zaoszczędzić energię przy zachowaniu strumienia pary wystarczającego do skutecznego wyprasowania ubrań. Jeśli chcesz wrócić do ustawienia OptimalTemp, ponownie naciśnij przycisk ECO.

Niebieski wskaźnik

Wskaźnik zasilania na urządzeniu świeci na niebiesko. Jeśli wskaźnik gotowości do prasowania zmieni kolor na niebieski i zacznie migać, oznacza to, że urządzenie się nagrzewa. Gdy urządzenie będzie gotowe do użytku, wskaźnik gotowości do prasowania przestanie migać i zacznie świecić w sposób ciągły. Dodatkowo słychać krótki sygnał dźwiękowy.

Pomarańczowy wskaźnik

Jeśli wskaźnik zbiornika wody zmieni kolor na pomarańczowy, oznacza to, że należy napełnić zbiornik wodą.

Jeśli po około miesiącu lub 10 sesjach prasowania wskaźnik EASY DE-CALC zmieni kolor na pomarańczowy i zacznie migać, a urządzenie emituje ciągły sygnał dźwiękowy, oznacza to, że należy usunąć z niego kamień.

Biały wskaźnik

Naciśnij wyłącznik i przytrzymaj go przez 2 sekundy, aż wskaźnik zmieni kolor na biały i włączy się tryb TURBO. Biały wskaźnik trybu TURBO na wyłączniku zacznie świecić, informując, że żelazko nagrzewa się w celu zastosowania ustawienia TURBO. Potrwa to maksymalnie 2 minuty.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: GC9622/20 , GC9640/60 , GC9620/20 , GC9630/20 , GC9642/60 , GC9650/80 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!