1
Produkty

Avent Inteligentna elektroniczna niania

SafeConnect Technology, Do smartfona i tabletu, Zgodność z systemami iOS i Android, Bezpłatna aplikacja do wypróbowania SCD860/52

Rozwiązywanie problemów

Wciąż tracę połączenie z inteligentną elektroniczną nianią Philips Avent

Sprawdź, czy sygnał sieci Wi-Fi w pomieszczeniu, w którym znajduje się elektroniczna niania, jest wystarczająco mocny i stabilny. Można to zrobić po pobraniu aplikacji do testowania prędkości. Gdy prędkość pobierania i wysyłania w miejscu, w którym znajduje się elektroniczna niania, jest mniejsza niż 2 Mb/s, występują problemy z połączeniem. Siłę sygnału Wi-Fi można poprawić za pomocą wzmacniaka Wi-Fi.

Jeśli wskaźnik stanu sieci Wi-Fi świeci na zielono w sposób ciągły, a połączenie nadal jest przerywane, przyczyną problemu może być połączenia internetowe urządzenia przenośnego. Sprawdź siłę sygnału Wi-Fi w urządzeniu przenośnym lub sprawdź, czy prędkość sieci 3G lub 4G jest odpowiednia, np. próbując włączyć film w serwisie YouTube.

Sprawdź połączenie Wi-Fi

Sprawdź, czy sygnał Wi-Fi w pomieszczeniu, w którym znajduje się inteligentna elektroniczna niania Philips Avent, jest wystarczająco silny. Możesz to zrobić po pobraniu aplikacji do testowania prędkości ze sklepu App Store. Aby połączenie było stabilne, prędkość pobierania i wysyłania w miejscu, w którym znajduje się inteligentna elektroniczna niania Philips Avent, powinna być wyższa niż 2 Mb/s. Jeśli prędkość połączenia Wi-Fi jest niższa niż 2 Mb/s, dobrym rozwiązaniem jest wzmacniak Wi-Fi, który zwiększy siłę sygnału.

Sprawdź połączenie smartfona

Jeśli wskaźnik stanu sieci Wi-Fi inteligentnej elektronicznej niani świeci na zielono w sposób ciągły, a połączenie nadal jest przerywane, przyczyną problemu może być połączenie internetowe smartfona lub tabletu. Sprawdź siłę sygnału Wi-Fi w smartfonie lub tablecie. Jeśli połączenie Wi-Fi w urządzeniu przenośnym jest niestabilne, sprawdź, czy łączność mobilna (3G lub 4G) działa poprawnie i umożliwia nawiązanie połączenia z inteligentną elektroniczną nianią Philips Avent.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SCD860/52 .

Rozwiązywanie problemów
Wydajność(1)
Aplikacje(1)

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!