1
Produkty

Sonicare FlexCare Platinum Connected Szczoteczka soniczna z aplikacją

Spersonalizowane porady, Inteligentne czujniki szczotkowania, 3 programy, 3 poziomy intensywności, 2 główki szczoteczki i dezynfektor UV HX9192/02

Często zadawane pytania

Czy widać ominięte miejsca przy wyłączonej aplikacji Sonicare?

Jeśli telefon jest włączony, a aplikacja nieaktywna na ekranie podczas mycia zębów, nie wykorzystujesz w pełni wszystkich funkcji. Dowiedz się, dlaczego.

Aktywuj aplikację

Aplikacja musi być aktywna (po uruchomieniu na ekranie pojawia się zegar odliczający czas) i w zasięgu ręki podczas szczotkowania, aby korzystać z funkcji TouchUp. Funkcja TouchUp pokazuje punkty, które mogły zostać pominięte i wyświetla wskazówki pozwalające na dotarcie do tych miejsc, aby zagwarantować pełne czyszczenie zębów za każdym razem. Jeśli aplikacja nie jest aktywna na ekranie podczas mycia zębów, dane dotyczące czasu trwania szczotkowania zostaną pobrane z uchwytu po dokonaniu synchronizacji. Dane z czujnika, takie jak pominięte obszary, i dane dotyczące szczotkowania są niedostępne, jeśli nie używasz aplikacji podczas mycia zębów (korzystając z funkcji szczotkowania według wskazówek).

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HX9192/02 , HX9192/01 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!