1
Produkty

IntelliCare Generator pary pod ciśnieniem

Automatyczna funkcja Calc-Clean, ECO GC9140/02

Rozwiązywanie problemów

Urzadzenie nie dziala, nie nagrzewa sie, miga niebieski wskaznik generatora pary (automatyczny proces Calc–Clean) i rozlegaja sie z niego sygnaly dzwiekowe i halas.

Automatyczny proces Calc–
Clean jest w toku. Po pewnym okresie użytkowania urządzenie automatycznie korzysta z funkcji Calc–Clean, aby usunąć osad z generatora pary.

W trakcie trwania automatycznego procesu Calc–Clean niebieski wskaźnik automatycznej funkcji Calc–Clean miga i rozlegają się krótkie sygnały dźwiękowe i odgłos pompowania i stukania. (Sprawdź, czy w zbiorniku wody jest wystarczająca ilość wody. Jeśli zbiorniczek wody jest pusty, czerwony wskaźnik pustego zbiorniczka wody zacznie migać. Odłącz zbiorniczek i szybko uzupełnij zapas wody.)

Po zakończeniu automatycznego procesu Calc–Clean, które nastąpi po ok. 2 minutach, sygnał dźwiękowy wyłączy się, a czerwony wskaźnik na zbiorniczku Calc–Clean zacznie migać. Odłącz zbiorniczek wody i opróżnij zbiornik Calc–Clean, trzymając go nad zlewem. Napełnij zbiorniczek wody i podłącz go z powrotem do generatora pary. Urządzenie zacznie nagrzewać się i będzie gotowe do prasowania parowego w ciągu ok. 2 minut. Gdy para będzie gotowa, rozlegną się dwa sygnały dźwiękowe, a wskaźnik na przycisku wyboru pary przestanie migać i zaświeci się w sposób ciągły. Naciśnij przycisk włączania pary, aby rozpocząć prasowanie parowe.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: GC9140/02 , GC9040/02 .

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!