1
Produkty

Lumea Prestige Urządzenie IPL do depilacji światłem

4 inteligentne nasadki, Skóra pod pachami, bikini, ciało, twarz, Z czujnikiem SmartSkin, Zasilanie akumulatorowe i sieciowe BRI959/00

Rozwiązywanie problemów

Jak działa czujnik SmartSkin w przypadku urządzenia Philips Lumea Prestige?

Czujnik SmartSkin urządzenia Philips Lumea Prestige zaleca ustawienie, które było komfortowe dla większości kobiet o odcieniu skóry podobnym do Twojego. Jeśli zabieg przeprowadzany przy użyciu tych ustawień stanie się nieprzyjemny, zawsze możesz ręcznie zmniejszyć jego intensywność. 

Jak należy korzystać z czujnika SmartSkin?

• Naciśnij czujnik SmartSkin (ikona lupy) i przyłóż urządzenie Philips Lumea Prestige do skóry. Czujnik wykona skanowanie skóry, a zalecana intensywność światła zacznie migać na biało. Oznacza to najwyższe ustawienie, które nie powinno powodować dyskomfortu ani skutków ubocznych.

• Naciśnij przycisk potwierdzenia (V), aby potwierdzić, że chcesz użyć zalecanego ustawienia.

Uwaga: Zalecamy korzystanie z czujnika SmartSkin na różnych obszarach ciała. Wynika to z tego, że różne obszary ciała mogą mieć różną wrażliwość i różnić się odcieniem skóry. Zalecamy wybór ustawienia, które nie powoduje dyskomfortu na danym obszarze ciała.

W jaki sposób korzystać z czujnika SmartSkin urządzenia Philips Lumea Prestige

Czy możliwa jest również ręczna zmiana ustawień?

Tak. Intensywność światła można również ustawić ręcznie. Aby to zrobić, zapoznaj się z tabelą kolorów skóry/włosów w instrukcji obsługi, która pomoże wybrać zalecane ustawienia intensywności.

Urządzenie Philips Lumea Prestige jest przeznaczone wyłącznie dla osób o odcieniu skóry od I do V.

Philips Lumea – tabela kolorów skóry/włosów

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BRI959/00 , BRI950/00 , BRI953/00 , BRI956/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!