1
Produkty

Lumea Prestige Urządzenie IPL do depilacji światłem

4 inteligentne nasadki, Skóra pod pachami, bikini, ciało, twarz, Z czujnikiem SmartSkin, Zasilanie akumulatorowe i sieciowe BRI959/00

Rozwiązywanie problemów

Akumulator Philips Lumea Prestige szybko się rozładowuje

Jeśli niepokoisz się niską wydajnością akumulatora urządzenia Philips Lumea Prestige, zapoznaj się z możliwymi przyczynami tego problemu i dowiedz się, jak rozwiązać go samodzielnie.

Urządzenie Lumea nie było w pełni naładowane

Jeśli urządzenia Philips Lumea Prestige nie jest w pełni naładowane w momencie rozpoczęcia zabiegu, akumulator rozładuje się podczas wykonywania zabiegu na całym ciele. Zalecamy pełne naładowanie urządzenia przed rozpoczęciem zabiegu lub korzystanie z zasilania sieciowego.

Zbyt często korzystasz z urządzenia Lumea

Akumulator urządzenia Philips Lumea nie jest wystarczająco naładowany, aby wykonać zabieg na całym ciele. Zalecamy korzystanie z urządzenia podłączonego do zasilania sieciowego podczas wykonywania zabiegów na dużych obszarach ciała, takich jak nogi lub ramiona. W przypadku niewielkich lub trudniej dostępnych miejsc takich jak twarz, obszary pod pachami lub okolice bikini, korzystaj z urządzenia na zasilaniu akumulatorowym.

Jeśli po wypróbowaniu powyższych porad czas pracy akumulatora urządzenia Lumea nadal nie jest zadowalający, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BRI959/00 , BRI950/00 , BRI953/00 , BRI956/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!