1
Produkty

Lumea Prestige Urządzenie IPL do depilacji światłem

Z wyjątkowymi wyprofilowanymi nasadkami, Pachy, okolice bikini, ciało, twarz, Z czujnikiem SmartSkin, Zasilanie akumulatorowe i sieciowe BRI959/00

Rozwiązywanie problemów

Moje urządzenie Philips Lumea nie wyzwala błysku natychmiast po tym, jak nacisnę przycisk błysku.

Wskaźnik gotowości do błysku powinien zawsze być włączony, aby można było wyzwolić impuls świetlny. Po wyzwoleniu impulsu świetlnego urządzenie musi się naładować, aby można było wyzwolić następny impuls.

Praktyka

Stan ładowania można śledzić na białym wskaźniku gotowości do błysku, który zmienia swoją jasność. Kiedy wskaźnik świeci najjaśniej (jest maksymalnie rozświetlony), oznacza to, że urządzenie jest gotowe do emisji kolejnego błysku. Zajmuje to maksymalnie 2 sekundy. W miarę nabierania wprawy uzyskasz odpowiednie wyczucie czasu.

Kontakt ze skórą

Poza tym należy zapewnić dobry kontakt ze skórą, aby urządzenie nie emitowało błysków w powietrze. Zwłaszcza w przypadku kościstych obszarów, takich jak kolana i piszczele, konieczne może być trzymanie urządzenia w różnych pozycjach, aby uzyskać dobry kontakt ze skórą.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BRI959/00 , BRI950/00 , BRI953/00 , BRI956/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!