1
Produkty

StyleCare Essential Lokówka

Wałek o średnicy 16 mm, Temperatura 200°C, Powłoka ceramiczna BHB862/00

Rozwiązywanie problemów

Moje włosy blokują się w automatycznej lokówce Philips

W przypadku zablokowanie lub zaplątania się włosów w lokówce lub automatycznej lokówce do włosów Philips zapoznaj się z poniższymi poradami, aby rozwiązać ten problem.

Używasz zbyt dużej ilości włosów

Podczas kręcenia włosów w lokówce układaj tylko zalecaną ilość włosów. Jeżeli spróbujesz układać zbyt dużą ilość włosów, mogą one zablokować się w urządzeniu.

Niektóre z lokówek firmy Philips są wyposażone w narzędzie do rozdzielania pasm włosów, które pomaga określić odpowiednią ilość, jaką można jednorazowo układać za pomocą urządzenia.

Włosy nie zostały rozczesane

Przed kręceniem rozczesz włosy.

Nie używasz lokówki we właściwy sposób

Ważne jest, aby korzystać z lokówki, postępując zgodnie z instrukcjami. Oznacza to, że lokówkę należy trzymać, umieszczać w niej włosy oraz wyjmować je w sposób opisany w instrukcji obsługi.

Jeśli korzystasz z tradycyjnej lokówki, która składa się z długiego pręta, umieszczaj włosy na środku, a nie na końcu wałka, gdzie włosy łatwiej się blokują.

Korzystając z automatycznej lokówki Philips, trzymaj ją pionowo podczas kręcenia włosów. Jeśli Twoje włosy zablokują się w automatycznej lokówce — nie panikuj. Wyłącz lokówkę i delikatnie wyjmij z niej pasma włosów.

Jeżeli stosujesz się do powyższej zasady, jednak Twoje włosy nadal blokują się w lokówce, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Poprawne trzymanie lokówek Philips

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: BHB862/00 , BHB864/00 , BHB868/00 , BHB871/00 , BHB872/00 , HPS950/00 , HP8668/00 , HPS940/00 , HP8607/00 , HP8667/00 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!