1
Produkty

Sonicare DiamondClean Smart Szczoteczka soniczna z aplikacją

Spersonalizowane porady, Inteligentne czujniki główki, Inteligentne rozpoznawanie główki, 4 programy, 3 poziomy intensywności HX9903/13

Często zadawane pytania

Jak wybrać zalecaną intensywność dla szczoteczki?

Zastanawiasz się, jakiego trybu i intensywności użyć? Nie musisz się już o to martwić. Umieszczony w główce mikroprocesor informuje szczoteczkę DiamondClean Smart o tym, jakiej główki używasz.

Cztery tryby

Cztery tryby dla różnych potrzeb: Tryb Clean zapewnia dokładne codzienne czyszczenie zębów, White+ pomaga usuwać przebarwienia, Deep Clean+ zapewnia odświeżające czyszczenie wszystkich zakamarków, a Gum Health delikatnie czyści zęby wzdłuż linii dziąseł. Po nałożeniu główki szczoteczka wybierze odpowiedni tryb i intensywność szczotkowania dla tej główki. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

  • Clean to tryb trwający 2 min, który najlepiej używać z intensywnością na poziomie 3. Zapewnia on dokładne, pełne czyszczenie zębów i najlepiej używać go z najwyższej jakości główką Clean.
  • White+ to tryb trwający 2 min i 40 s, który najlepiej używać z intensywnością na poziomie 3 i z najwyższej jakości główką White.
  • Gum Health to tryb trwający 3 min i 20 s, który najlepiej używać z intensywnością na poziomie 3 i z najwyższej jakości główką Gum Care.
  • Tongue Care to tryb trwający 20 s, który najlepiej używać z intensywnością na poziomie 1 i z główką Tongue Care+.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HX9903/13 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!