1
Produkty

PerfectCare Compact Plus Żelazko z generatorem pary

Ciśnienie do 6, 5 bara, Silne uderzenie pary do 430 g, Odłączany zbiornik wody o pojem. 1, 5 l, Zabezpieczenie na czas przenoszenia GC7920/20

Rozwiązywanie problemów

Żelazko emituje dźwięki i miga pomarańczowy wskaźnik antywapienny

Jeśli żelazko Philips emituje sygnały dźwiękowe i miga pomarańczowy wskaźnik antywapienny, sprawdź możliwe przyczyny i rozwiązania poniżej.

Wkład antywapienny się wyczerpał

Jeśli wkład antywapienny wyczerpał się, należy go wymienić. Wkłady antywapienne są dostępne do zakupu w naszym sklepie internetowym.

Aby móc dalej korzystać z żelazka Philips, można tymczasowo używać wody demineralizowanej lub odwapnionej z filtra Philips IronCare (GC024). Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

  1. Pozostawić zużyty wkład w komorze
  2. W przypadku używania wody z kranu należy ją wylać
  3. Napełnij zbiornik żelazka Philips wodą demineralizowaną. (Zostanie to wykryte przez czujnik w zbiorniku, a następnie wszystkie funkcje żelazka zostaną przywrócone).

Wskaźnik systemu antywapiennego miga po wymianie wkładu antywapiennego

Żelazko parowe było podłączone do sieci elektrycznej podczas wymiany wkładu antywapiennego. Wyjmij wtyczkę urządzenia z gniazdka elektrycznego, wyjmij wkład, a następnie umieść go z powrotem w urządzeniu. Spowoduje to zresetowanie systemu antywapiennego.

Upewnij się, aby żelazko parowe firmy Philips było zawsze odłączone od sieci elektrycznej przed wymianą wkładów.

Wskaźnik systemu antywapiennego miga co kilka tygodni, a urządzenie emituje sygnał dźwiękowy

Możliwe, że wkład antywapienny nie jest prawidłowo umieszczony w żelazku Philips. Upewnij się, że wkład został poprawnie umieszczony w urządzeniu. W ten sposób również czas eksploatacji wkładu wydłuży się. Wykonaj poniższe czynności, aby umieścić wkład w żelazku parowym:

  1. Odłącz urządzenie od sieci elektrycznej.
  2. Wyjmij zużyty wkład antywapienny, włóż nowy i mocno go dociśnij w żelazku parowym.

Uwaga!

Jeśli problem będzie się powtarzał, możliwe, że stopień twardości wody w Twojej okolicy jest wysoki. Żelazko wykrywa wodę z kamieniem i wyświetla alert systemu antywapiennego. Zalecamy używanie do prasowania wody zdemineralizowanej.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: GC7920/20 , GC7635/30 , GC7640/80 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!