1
Produkty

PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy

Efektywność energetyczna A+, Filtr antyalergiczny, 2 l FC9742/09

Rozwiązywanie problemów

Moc ssania odkurzacza Philips PowerPro Expert jest niska

Jeśli odkurzacz PowerPro Expert firmy Philips ma zbyt małą moc ssania, można temu łatwo zaradzić. Przekonaj się, w jaki sposób poprawić jego wydajność. Odkurzacze PowerPro Expert z serii FC9728, FC9729, FC973x i FC974x. Możliwe przyczyny i rozwiązania w przypadku utraty mocy ssania:

Pojemnik na kurz jest pełny i/lub komora PowerCyclone jest zabrudzona

Opróżniaj pojemnik na kurz i czyść filtr wlotowy w pojemniku na kurz po każdym użyciu. Ponadto upewnij się, że komora PowerCyclone jest czysta i wolna od włosów i zabrudzeń.

Upewnij się, że wąż, rura lub nasadka nie są zablokowane

Usuń wszystkie przedmioty, włosy, zabrudzenia i klaczki, które blokują przepływ powietrza.

Zwiększ moc ssania za pomocą regulatora

Sprawdź, czy w odkurzaczu PowerPro Expert ustawiono maksymalną moc ssania. Użyj znajdującego się w uchwycie odkurzacza regulatora mocy ssania lub pilota zdalnego sterowania. Możesz też sprawdzić, czy za pomocą znajdującego się na uchwycie przełącznika ustawiono maksymalną moc ssania odpowiednią do odkurzania twardych podłóg.

Ponieważ wyprodukowano kilka wersji odkurzacza PowerPro Expert (a tylko część z nich wyposażono w piloty zdalnego sterowania i/lub przełączniki na uchwycie), należy sprawdzić, które z informacji dotyczą posiadanego urządzenia.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC9742/09 , FC9729/09 , FC9743/09 , FC9744/09 . więcej Mniej

Rozwiązywanie problemów

Inne wady(1)
Zasilanie / ładowanie / czas pracy baterii(1)
Hałas(1)

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!