1
Produkty

Sonicare FlexCare Platinum Connected Szczoteczka soniczna z aplikacją

Spersonalizowane porady, Inteligentne czujniki szczotkowania, 3 tryby, 3 poziomy intensywności, 2 główki szczoteczki i dezynfektor UV HX9192/02

Często zadawane pytania

Dlaczego aplikacja Sonicare wymaga uprawnień dot. urządzenia przenośnego

Aplikacja Philips Sonicare prosi o uprawnienia dostępu do pomocniczych funkcji w urządzeniu przenośnym w celu zapewnienia optymalnego szczotkowania. Dowiedz się, dlaczego.

Lokalizacja

System Android (w wersji 6.0 lub nowszej) wymaga uprawnień dotyczących lokalizacji w celu umożliwienia korzystania z funkcji Bluetooth w urządzeniu. Aplikacja Philips Sonicare łączy się ze szczoteczką za pośrednictwem funkcji Bluetooth.

Tożsamość

Funkcja ta umożliwia łatwe logowanie za pomocą danych konta w serwisie Google+ lub Facebook. W przypadku korzystania z konta Google+ identyfikator urządzenia oraz informacje dotyczące połączeń są wykorzystywane wyłącznie do logowania się za pośrednictwem aplikacji WeChat. W innych przypadkach usługi te nie są używane.

Kalendarz

Funkcja ta umożliwia utworzenie wydarzenia w kalendarzu, np. w wizyty u dentysty lub higienisty. Informacje te są traktowane jak poufne i wykorzystywane wyłącznie do tworzenia wizyt.

Kontakty

Kontakty umożliwiają udostępnianie dentyście lub higieniście raportów z postępów w szczotkowaniu (przy użyciu funkcji kontaktów). Informacje te są udostępniane wyłącznie po uzyskaniu wyraźnej zgody użytkownika.

Funkcje telefonu

Uprawnienia dotyczące telefonu są wymagane w celu nawiązywania bezpośredniego połączenia z Centrum Obsługi Klienta firmy Philips w przypadku pytań dotyczących szczoteczki lub aplikacji.

Mikrofon

Uprawnienia dotyczące mikrofonu są wymagane do odtwarzania dźwięku za pośrednictwem aplikacji. Ponadto dostęp do mikrofonu umożliwia używanie narzędzi sterowania głosowego (np. Siri lub Asystenta Google) do uruchamiania aplikacji. Nagrania z mikrofonu są niedostępne.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HX9192/02 , HX9903/03 , HX9954/57 , HX9924/47 , HX9924/27 , HX9924/17 , HX9924/07 , HX9903/13 , HX9192/01 , HX6322/04 , HX6311/07 , HX6381/02 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!