1
Produkty

OneBlade Face

Do przycinania, modelowania i golenia, Do włosów dowolnej długości, 3 nasadki do zarostu, Do użytku na mokro/na sucho, akumulator QP2520/64

Rozwiązywanie problemów

Ostrze urządzenia Philips OneBlade za szybko zmienia kolor na zielony

Mimo że oczekiwana trwałość ostrza urządzenia Philips OneBlade to 4 miesiące, może się zdarzyć, że zmieni ono kolor zielony na długo przed upływem tego okresu. Nasze rady pomogą wydłużyć eksploatację ostrza urządzenia OneBlade.

Ostrze Philips OneBlade zmienia kolor na zielony

Niewłaściwe czyszczenie ostrza

Urządzenie Philips OneBlade jest wyposażone we wskaźnik zużycia ostrza. Oznacza to, że wraz ze wzrostem zużycia na ostrzu zacznie tworzyć się zielony prostokąt. Gdy prostokąt stanie się całkowicie zielony, oznacza to, że należy wymienić ostrze. Należy jednak pamiętać, że prostokąt ten jest tylko podpowiedzią i ostrza należy wymieniać, gdy ich wydajność stanie się niezadowalająca.

Jedną z przyczyn szybszej zmiany koloru ostrza jest nieprawidłowe czyszczenie. Narzędzia do czyszczenia, takie jak szczotki, ręczniki lub substancje chemiczne mogą powodować wcześniejsze zużycie wizualne.

Należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi czyszczenia urządzenia OneBlade:

  • Po każdym użyciu wydmuchaj wszystkie włosy nagromadzone na ostrzu.

  • Następnie włącz urządzenie OneBlade i wypłucz ostrze oraz grzebienie pod letnią wodą.

  • Jeśli nasadki wymagają dokładniejszego wyczyszczenia, wyłącz urządzenie, zdejmij nasadki i umyj je pod bieżącą wodą.

Czyszczenie urządzenia Philips OneBlade

Nieprawidłowe użytkowanie

Urządzenie Philips OneBlade stworzono z myślą o skracaniu i modelowaniu włosów na brodzie. Po nałożeniu nasadki do ciała urządzenia można użyć do innych partii ciała. Jednak używanie urządzenia OneBlade w obszarach ciała, w których nie jest to zalecane, np. na głowie, może doprowadzić do przedwczesnego zużycia i zmiany koloru ostrza na zielony.

Duża objętość i gęstość włosów

Okres eksploatacji ostrza urządzenia Philips OneBlade zależy również od objętości i gęstości włosów. W przypadku twardych lub długich włosów ostrze zużywa się szybciej niż w przypadku miękkich lub krótkich włosów.

Jeśli efekty przycinania za pomocą urządzenia OneBlade nadal będą niezadowalające, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalszą pomoc.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: QP2520/64 , QP6510/64 , QP6505/21 , QP6505/20 , QP6510/20 , QP6520/20 , QP2620/20 , QP6620/20 , QP6510/60 , QP2520/30 , QP2520/20 , QP2530/20 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!