1
Produkty

SpeedPro Max Odkurzacz bezprzewodowy

Nasadka z funkcją zasysania 360⁰, Akumulator 25, 2 V, do 65 min działania, Odłączany odkurzacz ręczny FC6822/01

Rozwiązywanie problemów

Odkurzacz Philips Max SpeedPro wyświetla kod błędu

Jeśli zastanawiasz się, co oznaczają kody błędów wyświetlane przez odkurzacz Philips SpeedPro Max, poniżej znajdziesz odpowiedź.

Kod błędu E4 (lub h3)

Kod błędu E4 (jeśli patrzysz na niego do góry nogami, może wyglądać jak h3) oznacza, że szczotka obrotowa jest zablokowana.

Aby rozwiązać ten problem, wyłącz odkurzacz, sprawdź szczotkę obrotową i usuń wszelkie blokujące ją elementy.

Odkurzacz Philips SpeedPro Max — kod błędu E4

Kod błędu E6 (lub 93)

Kod błędu E6 (jeśli patrzysz na niego do góry nogami, może wyglądać jak 93) oznacza, że przez odkurzacz nie przepływa prąd.

Aby rozwiązać ten problem, sprawdź, czy zasilacz jest prawidłowo podłączony do gniazdka elektrycznego, a dysk ładujący (magnes) został prawidłowo przymocowany. Jeśli wszystko zostało sprawdzone, a odkurzacz nie rozpoczyna ładowania, oznacza to, że problem może dotyczyć zasilacza. W takim przypadku skontaktuj się z nami.

Odkurzacz Philips SpeedPro Max — kod błędu E6

Kod błędu E7 (lub L3)

Kod błędu E7 (do góry nogami L3) oznacza, że używany jest niewłaściwy zasilacz. Zawsze należy korzystać wyłącznie z zasilacza odpowiedniego dla danego urządzenia. Jeśli właściwy zasilacz nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami.

Odkurzacz Philips SpeedPro Max — kod błędu E7

Kod błędu SE (lub 35)

Kod błędu SE (jeśli patrzysz na niego do góry nogami, może wyglądać jak 35) oznacza, że odkurzacz SpeedPro Max nie może działać prawidłowo lub ładować się ze względu na zbyt niską lub zbyt wysoką temperaturę w pomieszczeniu. Może on również wskazywać na mechaniczną usterkę odkurzacza.

Gdy temperatura w pomieszczeniu jest zbyt wysoka (powyżej 40°C) lub zbyt niska (poniżej 5 stopni Celsjusza), odłącz urządzenie od ładowarki i przenieś je do pomieszczenia o innej temperaturze.

W innym przypadku kod błędu SE (lub 35) oznacza, że przyczyną problemu może być mechaniczna usterka odkurzacza Philips SpeedPro Max. W takim przypadku skontaktuj się z nami.

Odkurzacz Philips SpeedPro Max — kod błędu SE

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC6822/01 , FC6812/01 , FC6813/01 , FC6823/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!