1
Produkty

Series 5000 Automatyczny ekspres do kawy z LatteGo

6 rodzajów kaw, LatteGo, PianoBlack, AquaClean EP5330/10

Rozwiązywanie problemów

Spieniacz do mleka Philips LatteGo nie zużywa całego mleka

Po użyciu spieniacza do mleka Philips LatteGo w pojemniku na mleko zawsze pozostanie trochę mleka. Jeśli ilość mleka pozostała w pojemniku jest większa niż zwykle, możesz wypróbować któreś z poniższych rozwiązań.

Nie zostało zużyte całe mleko

Aby zapewnić doskonałe rezultaty spieniania oraz zapobiec przedostaniu się powietrza, urządzenie nie zużywa całego mleka z pojemnika. Dlatego w pojemniku zawsze zostanie trochę mleka. Jeśli jednak zauważysz, że mleka jest więcej niż zwykle, spróbuj zastosować poniższe rozwiązania.

Ustawienia funkcji „Memo” zostały zmienione

Jeśli korzystasz z funkcji „Memo”, aby przygotować spersonalizowany rodzaj napoju, wskaźniki na pojemniku na mleko nie mają zastosowania. Spróbuj użyć mniej mleka, aby dostosować jego ilość do ustawień spersonalizowanych.

Używasz zbyt dużo mleka

Być może używasz za dużo mleka. Napełnij pojemnik na mleko do poziomu oznaczonego przez wskaźnik znajdujący się na boku spieniacza do mleka Philips LatteGo. Wskaźnik określa ilość mleka potrzebną do przygotowania jednego cappuccino, dwóch cappuccino lub jednego latte macchiato.

Nie rozwiązało to problemu? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: EP5330/10 , EP5331/10 , EP5333/10 , EP5334/10 , EP5335/10 , EP5340/10 , EP5345/10 . więcej Mniej

Rozwiązywanie problemów
Budzik(2)
Filtr(1)
Wyświetlacz(1)
Hałas(1)
Wydajność(16)
Wyciekanie(1)

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!