1
Oświetlenie samochodowe

Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie
-
wymieniaj parami

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

new-headlights

2 nowe żarówki
zapewniają większe bezpieczeństwo niż 1

 

Gdy części eksploatacyjne w samochodzie ulegają zużyciu, wymieniasz je w swoim garażu lub w warsztacie samochodowym. Jeśli są to elementy o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa, takie jak opony, klocki hamulcowe, tarcze czy amortyzatory, należy wymieniać je jednocześnie po obu stronach. Tak jest po prostu bezpieczniej. Wymiana części parami pozwala utrzymać pojazd w dobrym stanie.

Jeśli jednak żarówka jest niesprawna, większość ludzi wymienia tylko jedną. Jest to dość zastanawiające, biorąc pod uwagę, że oświetlenie to ważny element mający wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Zatem nie oszczędzaj na bezpieczeństwie i wymieniaj żarówki parami. Nowe żarówki są jaśniejsze, a dwie nowe żarówki o takim samym strumieniu światła zapewnią lepszą widoczność. To również prostsze (i tańsze!) rozwiązanie niż ponowna wizyta w warsztacie samochodowym, ponieważ jeśli jedna żarówka uległa awarii, najprawdopodobniej wkrótce czeka to również drugą.

Pamiętaj, aby od dziś wymieniać żarówki parami, ponieważ dwie nowe żarówki zapewnią Tobie większe bezpieczeństwo niż jedna. Bezpieczeństwo, które można zobaczyć.


Wymieniaj parami:
wybierz dwupak


Ponieważ światła samochodu powinny emitować możliwie najlepsze światło, żarówki samochodowe należy wybierać ze szczególną starannością. Oferujemy szeroki wybór lamp ksenonowych i żarówek halogenowych, które zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość, wydajność i styl niezależnie od warunków jazdy. Są one również dostępne w zestawach po 2 sztuki, aby można było łatwiej i taniej wymieniać żarówki jednocześnie po obu stronach. Zainstaluj nasze źródła światła o jakości oryginalnego wyposażenia i rozświetl mrok!


Przejdź do katalogu

Bezpieczeństwo, które można zobaczyć


Nasze źródła światła są wydajniejsze, mają większą trwałość i zapewniają bardziej stabilne działanie niż kiedykolwiek wcześniej — dzięki temu prowadzenie pojazdu jest bardziej bezpieczne. Bezpieczeństwo leży u postaw działalności naszej firmy i jest inspiracją programu „Bezpieczeństwo, które można zobaczyć” Wierzymy, że produkując wysokiej jakości oświetlenie, przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Wymieniając żarówki parami, można w pełni wykorzystać możliwości oświetlenia samochodowego.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie samochodowe firmy Philips?  

lighting-performance
Optymalna wydajność świetlna dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa
ece-certification
Certyfikat ECE i homologacja zapewniające w 100% legalne użytkowanie na drogach
reliable-performance
Oryginalne wyposażenie gwarancją wydajności i niezawodności
mercury-free-products
Zrównoważony rozwój: produkty niezawierające rtęci i ołowiu — ponieważ zależy nam na środowisku