1
Produkty

Twój osobisty barista

Odkryj smak najlepszej kawy również w swoim domu. Saeco Incanto Executive to propozycja dla osób, które cenią wyrafinowany smak kawy oraz najwyższą estetykę wykończenia ekspresu.

Odkryj gamę produktów Incanto oraz inne modele z wyjątkowym prezentem na start. Przygotuj się na unikatowe dzieło sztuki w Twojej kuchni.

Prezent na start

Kup ekspres Saeco z karafką na mleko i odbierz zestaw do delektowania się kawą: 4 szklanki, 2 spodki oraz 1kg kawy Saeco Gold

 

Formularz zgłoszeniowy Regulamin promocji

 

 

  • Kup ekspres Saeco z karafką na mleko
  • Wypełnij formularz uczestnictwa dodając do niego oryginalny kod kreskowy wycięty z opakowania ekspresu i kopię dowodu zakupu
  • Wyślij całość na adres: Promocja ,,Prezent na start"Wolbromska 38, 03-680 Warszawa
  • Prezent otrzymasz w ciągu 30 dni
  • Promocja trwa do 31.01.2016 r.
Dowiedz się więcej!Pokaż mniej

Ekspresy objęte promocją

Odwiedź strony naszych partnerów i odkryj wszystkie promocyjne ekspresy

Nasze ekspresy są wyjątkowe:

Saeco — młynek ceramiczny

Młynek ceramiczny

W przeciwieństwie do tradycyjnych w pełni automatycznych ekspresów do kawy wyposażonych w stalowy młynek, wszystkie ekspresy do kawy firmy Saeco mają wytrzymały, w pełni ceramiczny młynek umożliwiający regulację mielenia w celu wydobycia pełnego smaku. Dzięki tej funkcji ziarna mogą być drobno zmielone, co pozwala uzyskać prawdziwe espresso, lub grubo zmielone — pod kątem łagodniejszego smaku. Do wyboru jest 5 ustawień, z którymi można eksperymentować, a ceramiczne wykonanie eliminuje problem smaku przypalonej kawy.

Dowiedz się więcejPokaż mniej
Saeco — technologia Latte Perfetto

Technologia Latte Perfetto

Opatentowana przez firmę Saeco technologia Latte Perfetto dwukrotnie spienia mleko za dotknięciem przycisku, zapewniając stały, niewiarygodnie gęsty i gorący strumień mleka prosto do Twojej filiżanki bez ryzyka rozlewania. Jest to możliwe dzięki wyjątkowemu wyjmowanemu pojemnikowi na mleko z dwiema komorami spieniającymi, który ma również automatyczny cykl czyszczenia i może być przechowywany w lodówce dla większej higieny i wydajności.

Dowiedz się więcejPokaż mniej
Saeco — filtr wody AquaClean

Filtr wody AquaClean

Przygotuj do 5000 filiżanek* kawy bez konieczności usuwania kamienia dzięki filtrowi, który oczyszcza wodę za pomocą 3 wyjątkowych, zaawansowanych technologicznie funkcji. Filtr z mikroskopijnymi otworami zapobiega obecności zanieczyszczeń w wodzie, technologia wymiany jonów usuwa wapń z wody, zanim wpłynie ona do ekspresu do kawy, a dzięki opatentowanemu przepływowi woda dłużej przebywa w filtrze, zanim zostanie przetransportowana do w pełni automatycznego ekspresu do kawy, co gwarantuje dokładne oczyszczanie wody i lepszy smak kawy bez zbędnego wysiłku. Wystarczy wymieniać filtr co 3 miesiące.

 

* W przypadku filiżanek o pojemności 0,1 l, przy 8 wymianach filtra przeprowadzanych zgodnie ze wskazaniem urządzenia

 

Informacje o filtrze wody AquaClean

Dowiedz się więcejPokaż mniej

Program obsługi klasy premium:

Promocja "Twój osobisty barista"

 

Kup ekspres i odbierz zestaw na dobry początek!

 

Sprawdź

Saeco Premium Service

 

Wyjątkowy program obsługi klientów. Odkryjesz jak dbamy o najlepszą kawę również w Twoim domu.

 

Sprawdź