1
Oczyszczacze i nawilżacze

ZAWSZE ZDROWSZE POWIETRZE – nawilżacz powietrza Philips   Zdrowsze i nawilżone powietrze dzięki technologii NanoCloud, która pomaga chronić zdrowie Twojej rodziny i poprawi komfort życia

 

Nawilżacz powietrza marki Philips dzięki automatycznej kontroli i inteligentej technologii pozwala skutecznie i w higieniczny sposób, bez plam i osadów, pozbyć się problemu suchego powietrza. Dzięki technologii NanoCloud urządzenie równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze w pomieszczeniu, rozprzestrzeniając o 99% mniej bakterii w porównaniu z nawilżaczami ultradźwiękowym.

Nawilżacz powietrza marki Philips pozwala skutecznie i w higieniczny sposób, bez plam i osadów, pozbyć się problemu suchego powietrza. Dzięki technologii NanoCloud urządzenie równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze 
w pomieszczeniu, rozprzestrzeniając o 99% mniej bakterii w porównaniu 
z nawilżaczami ultradźwiękowym.
Nawilżacz powietrza marki Philips pozwala skutecznie i w higieniczny sposób, bez plam i osadów, pozbyć się problemu suchego powietrza. Dzięki technologii NanoCloud urządzenie równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze 
w pomieszczeniu, rozprzestrzeniając o 99% mniej bakterii w porównaniu 
z nawilżaczami ultradźwiękowym.

Pewnie znasz to uczucie, gdy zwłaszcza w sezonie grzewczym, dokucza Ci w domu suche powietrze. Przebywanie w wypełnionym zbyt suchym powietrzem pomieszczeniu jest nie tylko uciążliwe, ale może stwarzać zagrożenie dla zdrowia - infekcje, katar, budzenie się z zatkanym nosem, bóle głowy, problemy z zatokami czy nasilanie alergii i astmy. Jeśli chcesz oddychać zdrowszym powietrzem, zmniejszyć podrażnienia i dolegliwości wywołane suchym i zanieczyszczonym powietrzem oraz zapewnić ten sam komfort oddychania także swoim bliskim, skutecznym rozwiązaniem jest nawilżacz powietrza.

   

Nawilżacz powietrza HU4803 marki Philips oferuje trzystopniowy zaawansowany system parowania z unikalną technologią NanoCloud, która zapewnia 99 % mniej bakterii w porównaniu ze standardową technologią ultradźwiękową[1]. W pierwszym etapie filtr absorpcyjny wyłapuje duże cząsteczki (np. włosy, sierść i kurz) unoszące się w suchym powietrzu. Następnie zaawansowany system parowania z technologią NanoCloud nawilża powietrze, dodając do niego cząsteczki wody. Dzięki temu zdrowsze i nawilżone powietrze jest stale wydmuchiwane z nawilżacza bez równoczesnego tworzenia mgły wodnej. Dodatkowo, nawilżacz HU4803 zapewnia równomierne rozprowadzanie nawilżonego powietrza w pomieszczeniu, gwarantując zdrowsze i bardziej efektywne nawilżenie.

 

Co ważne, nawilżacz nie pozostawia białego osadu ani mokrych plam, więc możesz spokojnie postawić go na meblach. Technologia NanoCloud utrzymuje poziom wilgotności na stałym, rekomendowanym poziomie 40-60%. Dodatkowo dokładne czyszczenie nawilżacza, a szczególnie zbiornika wody, nie sprawia problemów.

 

 

[1] Philips NanoCloud zmniejsza o 99% emisję naturalnych bakterii do powietrza zgodnie z 8-tygodniowymi testami w komorze o objętości 1 m3.

   

Nawilżacz, mimo zaawansowanych technologii, jest prosty w obsłudze. Dzięki łatwemu do ustawienia zegarowi urządzenie może działać przez wybraną liczbę godzin, po upływie, których wyłącza się automatycznie. Możesz też wybrać opcję nawilżania cichego, standardowego lub zaawansowanego. W trybie snu nawilżacz działa zprzyciemnionymi wskaźnikami.

 

Ustawienia nawilżacza HU4803 umożliwiają dokładną kontrolę wilgotności - możesz wybrać opcję 40-, 50- lub 60-procentowej wilgotności powietrza, która zapewni Ci maksymalny komfort. Dodatkowo dostępny jest tryb automatycznego ustawiania wilgotności. Po włączeniu trybu automatycznego czujnik cyfrowy będzie stale monitorować wilgotność powietrza oraz odpowiednio włączać i wyłączać nawilżacz, dzięki czemu powietrze będzie miało zawsze właściwy poziom wilgotności.

 

Oznacza to także, że nawilżacz działa tylko wtedy, gdy zbiornik wody jest napełniony. Blokada Healthy air protect zawczasu informuje o konieczności uzupełnienia wody. Jeśli woda nie zostanie uzupełniona na czas, urządzenie wyłącza się.

 

Minimalistyczna konstrukcja nawilżacza Philips zapewnia odpowiednią jakość nawilżenia, byś Ty i Twoi bliscy mogli zawsze cieszyć się zdrowym i nawilżonym powietrzem.

 

Nawilżacz Philips HU4803 będzie dostępny w sklepach RTV Euro AGD od października 2015. Rekomendowana cena Philips to 549PLN.

 

Dowiedz się więcej

W przypadku pytań, prosimy o kontakt

O Royal Philips Electronics

Royal Philips to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu