1
AquaTrio Pro

Mop elektryczny Philips AquaTrio Pro

Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem. Widoczne efekty czyszczenia na mokro na twardych podłogach.

 

 

1. Odkurzanie cykloniczne

 

Po pierwsze, dzięki funkcji cyklonicznego odkurzania urządzenie AquaTrio Pro skutecznie zasysa kurz i luźne cząsteczki brudu, tak jak tradycyjny odkurzacz.

 

2. Czyszczenie na mokro

 

Po drugie, urządzenie AquaTrio Pro czyści na mokro. Pierwsza szybkoobrotowa szczotka szybko i skutecznie usuwa plamy i rozlane płyny z dowolnej podłogi o twardej powierzchni.

 

3. Suszenie

 

Po trzecie, urządzenie AquaTrio Pro rozpoczyna osuszanie dzięki działaniu drugiej szybkoobrotowej szczotki, która wchłania pozostałą wodę. Skraca to czas suszenia aż o 50% w porównaniu do zwykłego mycia mopem!

Dlaczego stosowanie mopa elektrycznego AquaTrio Pro jest lepsze od odkurzania połączonego ze zmywaniem mopem lub czyszczeniem parą?

  • Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę sprawiają, że zawsze czyścisz podłogę czystą wodą, dzięki czemu unikasz roznoszenia brudu, tak jak w przypadku mycia podłogi mopem
 
  • Jeden zbiornik zawierający mniej niż 700 ml wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m², co zapewnia oszczędność wody do 70% w porównaniu do tradycyjnego mycia mopem
  • Podłoga schnie do 50% szybciej w porównaniu do tradycyjnego mycia mopem

 

  • Oszczędność do 50% nakładu pracy i do 50% czasu w porównaniu do tradycyjnego odkurzania połączonego z myciem mopem

 

  • Zużywa o 50% mniej energii w porównaniu do korzystania z odkurzacza o mocy 2200 W
 
  • Możliwość natychmiastowego korzystania — nie trzeba czekać aż urządzenie się nagrzeje, jak w przypadku innych urządzeń tego typu

Nowe urządzenie AquaTrio Pro. Jak czysta jest Twoja podłoga?

Przetestowane pod kątem jakości zapobiegania alergii przez ECARF . AquaTrio Pro z filtracją wody został zakwalifikowany przez Europejskie Centrum Fundacji Badań Alergii jako produkt przyjazny osobom cierpiącym na alergie. Alergeny zostają zatrzymane w filtrze wodnym i nie rozprzestrzeniają się ponownie w powietrzu.

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zobacz też: