Konsumenckie
Oświetlenie LED

"Aż 80 procent bodźców odbieramy za pomocą
wzroku. Postawmy na dobre i bezpieczne światło!"

 

Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Philips LED

Poznaj łatwiejszy sposób na to, by dbać o swoje oczy! Skomplikowane procedury, wymyślne kombinacje? Przekonaj się, że dbanie o bezpieczeństwo oczu jest dużo prostsze niż myślisz!

Najważniejszą normą, która zapewnia, że produkty LED nie są dla nas szkodliwe, jest norma bezpieczeństwa fotobiologicznego

Rodzice często martwią się o wzrok swoich dzieci, a Ty?

Czy wiemy jak na dzieci działa sztuczne światło? Jakie źródła świata wybierać i na co zwracać szczególną uwagę, opowiada Katarzyna Bosacka. To trzeba zobaczyć!

Zobacz dlaczego to, że Philips testuje w laboratoriach wszystkie swoje produkty jest tak ważne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Odtwórz video
Wyniki nowych badań przeprowadzonych na całym świecie ujawniają, jak duży wpływ mają rodzice na wzrok dziecka. Poznaj inne ciekawostki związane z dbaniem o zdrowie naszych najmłodszych! 

Do zaczytania jeden krok!


Odkrywanie świata książek to jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Warto wspierać czytelniczą pasję od najmłodszych lat i wspomóc ją bezpiecznym oświetleniem. Na co przy tym zwracać uwagę radzi znana i lubiana mama, blogerka Matko Jedyna!
 

 

Czytaj więcej

Bez cienia wątpliwości


Wiedza o dobrym świetle wciąż tonie w ciemnościach. Warto naświetlić parametry, których trzymanie się na zakupach rozjaśni dzieciom zimę w bezpieczny sposób. Praktyczny poradnik po stoisku z oświetleniem stworzyła uwielbiana mama-gadżeciara z bloga Mamygadżety.pl.

 

Czytaj więcej

Tylko 28% osób wie, jak wybrać światło komfortowe dla wzroku. A Ty?

 

Zobacz jak dbamy o to, by wszystkie nasze źródła światła spełniały odpowiednie normy i nie były szkodliwe dla oczu.

Na rynku jest wiele źródeł LEDowych o zróżnicowanej cenie i parametrach. I chociaż różnica nie jest widoczna gołym okiem, to oszczędzanie na oświetleniu może mieć poważne konsekwencje dla naszego zdrowia. Jeśli kupujemy oświetlenie, które nie spełnia odpowiednich norm, możemy mieć problemy z koncentracją, mogą pojawić się bóle głowy i problemy z koncentracją. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj wideo!
eyecomfort-video
Czy wiesz jak dbać o swoje oczy? Sprawdź 7 punktów na które należy zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia. Zaufaj ekspertom! Wybieraj przetestowane oświetlenie.
Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Sprawdź jak!
Czy światło faktycznie ma taki duży wpływ na nasz wzrok? Przeczytaj nasz wywiad z lekarzem Piotrem Woźniakiem, okulistą

Jak w świecie komputerów, smartfonów, tabletów i wielu innych ekranów zadbać o oczy? Skąd bierze się tzw. „zespół suchego oka”? Czy mrugania można się nauczyć? 

 

Na te i inne pytania odpowiada Piotr Woźniak, lekarz okulista, który zdradza również za jakie nawyki nasze oczy będą nam wdzięczne.

 

Czytaj więcej

W pełni bezpieczne dla wzroku światło spełnia wymogi normy bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jak to wygląda w praktyce pokaże Małgorzata Perz, inżynierka działu jakości Philips Lighting.

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego

Obejrzyj wideo i poznaj światło, które nie miga się od norm bezpieczeństwa.

Czego nie dostrzegamy (a powinniśmy) jako zagrożenia dla swojego wzroku.

Badania przeprowadzone w różnych zakątkach świata wskazują na potrzebę większego uświadamiania ludziom czynników, które powinny grać główną rolę przy doborze światła. Ujawniają też jak niewielki procent osób jest świadomych wpływu bezpiecznego oświetlenia na swą jakość życia, komfort oraz zdrowie. A Ty, w której grupie Ty jesteś?

Nasze żarówki testujemy w laboratorium Philips

 

 

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie I zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

Jak rodzice widzą zagrożenia dla wzroku najmłodszych

Badania o zasięgu globalnym rzuciły światło na to, jak dużą troskę o wzrok swych pociech wykazują rodzice na całym świecie. Ponad dwie trzecie z nich zdaje sobie sprawę z wpływu jakości oświetlenia na zdrowie oczu, a także znajduje bezpośredni związek między jego bezpieczeństwem fotobiologicznym a wynikami jakie dzieci osiągają w szkole. Podzielasz tę opinię?

Coraz więcej osób dostrzega, że jakość oświetlenia wpływa na oczy. A Ty?

Radość od pierwszego spojrzenia

 

Szczęśliwe życie zależy od wielu czynników. Jednym z ważniejszych jest właściwie dobrane, bezpieczne oświetlenie. Jak dokładnie wpływa ono na zdrowie, nastrój, efektywność pracy i domowy relaks sprawdzała jak zawsze niebanalna miłośniczka slow life i autorka bloga Kameralna.pl. 

Poznaj portfolio żarówek LED,


które są testowane laboratoryjnie i spełniają normę bezpieczeństwa fotobiologicznego

Spotkaj się naszym Doradcą LED w wybranych sklepach na terenie Polski