Konsumenckie
Oświetlenie LED

"Aż 80 procent bodźców odbieramy za pomocą
wzroku. Postawmy na dobre i bezpieczne światło!"

 

Czy dbasz o swoje oczy? My dbamy. Philips LED

Poznaj łatwiejszy sposób na to, by dbać o swoje oczy! Skomplikowane procedury, wymyślne kombinacje? Przekonaj się, że dbanie o bezpieczeństwo oczu jest dużo prostsze niż myślisz!

Najważniejszą normą, która zapewnia, że produkty LED nie są dla nas szkodliwe, jest norma bezpieczeństwa fotobiologicznego

Rodzice często martwią się o wzrok swoich dzieci, a Ty?

Jakie źródła światła wybierać i na co zwracać szczególną uwagę, żeby mieć pogodne, uśmiechnięte dzieci opowiada Katarzyna Bosacka. To trzeba zobaczyć!

Zobacz dlaczego to, że Philips testuje w laboratoriach wszystkie swoje produkty jest tak ważne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Do zaczytania jeden krok! 

Książkowi bohaterowie mogą wiele zyskać w oczach dziecka. Wystarczy rzucić na nich w nowe, bezpieczne światło. Na co przy tym zwracać uwagę radzi słynna blogująca mama, Matko Jedyna!

Ciesz się światłem bez cienia zagrożenia!

Wiedza o dobrym świetle wciąż tonie w ciemnościach. Warto naświetlić parametry, których trzymanie się na zakupach rozjaśni dzieciom zimę w bezpieczny sposób. Praktyczny poradnik po stoisku z oświetleniem stworzyła uwielbiana mama-gadżeciara z bloga Mamygadżety.pl. 

Tylko 28% osób wie, jak wybrać światło komfortowe dla wzroku. A Ty?

 

W pełni bezpieczne dla wzroku światło spełnia wymogi normy bezpieczeństwa fotobiologicznego. Jak to wygląda w praktyce pokaże Małgorzata Perz, inżynierka działu jakości Philips Lighting

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie i zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego

Obejrzyj wideo i poznaj światło, które nie miga się od norm bezpieczeństwa.

Czego nie dostrzegamy (a powinniśmy) jako zagrożenia dla swojego wzroku.

Badania przeprowadzone w różnych zakątkach świata wskazują na potrzebę większego uświadamiania ludziom czynników, które powinny grać główną rolę przy doborze światła. Ujawniają też jak niewielki procent osób jest świadomych wpływu bezpiecznego oświetlenia na swą jakość życia, komfort oraz zdrowie. A Ty, w której grupie Ty jesteś?

Jak rodzice widzą zagrożenia dla wzroku najmłodszych

Badania o zasięgu globalnym rzuciły światło na to, jak dużą troskę o wzrok swych pociech wykazują rodzice na całym świecie. Ponad dwie trzecie z nich zdaje sobie sprawę z wpływu jakości oświetlenia na zdrowie oczu, a także znajduje bezpośredni związek między jego bezpieczeństwem fotobiologicznym a wynikami jakie dzieci osiągają w szkole. Podzielasz tę opinię?

Nasze żarówki testujemy w laboratorium Philips

 

 

Obecnie na rynku można znaleźć wiele ledowych źródeł światła, od niskiej jakości tanich żarówek, po bardziej wyrafinowane produkty znanych marek. Nawet jeśli różnica wydaje się niewidoczna dla oczu, oszczędzanie na jakości może mieć poważne konsekwencje. Wszystkie produkty Philips LED są testowane laboratoryjnie I zgodne z normą bezpieczeństwa fotobiologicznego.

Coraz więcej osób dostrzega, że jakość oświetlenia wpływa na oczy. A Ty?

Radość od pierwszego spojrzenia

 

Szczęśliwe życie zależy od wielu czynników. Jednym z ważniejszych jest właściwie dobrane, bezpieczne oświetlenie. Jak dokładnie wpływa ono na zdrowie, nastrój, efektywność pracy i domowy relaks sprawdzała jak zawsze niebanalna miłośniczka slow life i autorka bloga Kameralna.pl. 

migotanie-zarowek-led-fakty-i-mity

Migotanie żarówek LED – fakty i mity?


Na temat wpływu migotania żarówek LED na zdrowie powstało wiele mitów. Sprawdź, które z nich są prawdziwe!

Jak światło LED wpływa na zdrowie?


Sprawdź, czy światło LED wpływa na zdrowie i dowiedz się, o czym trzeba pamiętać wybierając rozwiązania z zakresu oświetlenia!

Czy żarówki LED wpływają na oczy i wzrok?


Wpływ żarówek LED na wzrok to szeroko dyskutowany temat. Dowiedz się, czym powinno charakteryzować się bezpieczne dla oczu oświetlenie LED!

Czy oświetlenie wpływa na samopoczucie?


Oświetlenie może wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie, efektywność pracy oraz zdrowie. Dowiedz się, jak wybrać optymalne rozwiązanie!

Poznaj portfolio żarówek LED,


które są testowane laboratoryjnie i spełniają normę bezpieczeństwa fotobiologicznego

Spotkaj się naszym Doradcą LED w wybranych sklepach na terenie Polski