1
Oświetlenie LED

Czy dbasz o swoje oczy?
My dbamy. Philips LED

 

Kup online

 

* Zaprojektowane dla komfortu Twoich oczu. Odwiedź www.philips.com/eyecomfort, aby dowiedzieć się więcej o migotaniu, efekcie stroboskopowym i pozostałych parametrach.

Rodzice często martwią się o wzrok swoich dzieci, a Ty?

Czy wiemy jak na dzieci działa sztuczne światło? Jakie źródła świata wybierać i na co zwracać szczególną uwagę, opowiada Katarzyna Bosacka. To trzeba zobaczyć!

Zobacz dlaczego to, że Philips testuje w laboratoriach wszystkie swoje produkty jest tak ważne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Wyniki nowych badań przeprowadzonych na całym świecie ujawniają, jak duży wpływ mają rodzice na wzrok dziecka. Poznaj inne ciekawostki związane z dbaniem o zdrowie naszych najmłodszych! 

Zastanawiasz się, jak dbać o wzrok dziecka? Może warto wymienić żarówki?


Szacuje się, że co trzecie dziecko w wieku wczesnoszkolnym musi dziś nosić okulary korekcyjne. Czy można było temu zapobiec? Jak dbać o wzrok dziecka?

Czytaj więcej

Do zaczytania jeden krok!


Odkrywanie świata książek to jedno z najwspanialszych doświadczeń w życiu. Warto wspierać czytelniczą pasję od najmłodszych lat i wspomóc ją bezpiecznym oświetleniem. Na co przy tym zwracać uwagę radzi znana i lubiana mama, blogerka Matko Jedyna!
 

Czytaj więcej

Bez cienia wątpliwości


Wiedza o dobrym świetle wciąż tonie w ciemnościach. Warto naświetlić parametry, których trzymanie się na zakupach rozjaśni dzieciom zimę w bezpieczny sposób. Praktyczny poradnik po stoisku z oświetleniem stworzyła uwielbiana mama-gadżeciara z bloga Mamygadżety.pl.
 

Czytaj więcej

Dbamy o Twoje oczy. A teraz dajemy Ci coś więcej!
 

Poznaj Philips SceneSwitch –

żarówka 3w1
Jedna żarówka. Trzy ustawienia światła.
Działa z każdym włącznikiem.

Co wyróżnia Philips SceneSwitch?

 
  • Oferuje możliwość zmiany intensywności światła bez użycia ściemniacza (100%-40%-10%)
  • Kreuje przytulny nastrój dzięki trzem temperaturom barwy światła  (2700K-2500K-2200K)
  • Daje dodatkowe oszczędności energii, dzięki dopasowaniu ilości światła do potrzeb użytkownika

Rekomendowane produkty