1
Produkty

Poznaj piękno ciepłego, białego oświetlenia LED

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Ciepłe, biało światło podstawą dobrej atmosfery

W przypadku nowoczesnych źródeł światła LED najważniejsze jest ciepło. Źródła światła LED firmy Philips emitują piękne, ciepłe światło natychmiast po włączeniu.

 

Bez względu na to, czy chcesz stworzyć nastrój w salonie czy szukasz oświetlenia zadaniowego do kuchni, w ofercie źródeł światła LED firmy Philips znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. Dzięki klasycznym kształtom żarówek i natychmiastowej jasności możesz stworzyć przyjemną atmosferę w każdym pomieszczeniu w domu.

 

Czy wiesz, że temperatura barwowa odpowiada za odczucie, czy światło jest ciepłe czy zimne? Niższa temperatura barwowa oznacza cieplejsze, bardziej odprężające światło, a wyższa temperatura barwowa oznacza chłodniejsze, bardziej pobudzające światło. Technologia LED firmy Philips pozwala cieszyć się światłem LED bez zmniejszania jakości światła, jaką znasz. Użyj poniższego suwaka wyboru kolorów, aby dowiedzieć się więcej.

Wybierz kolor światła LED

Chcesz wymienić żarówkę? Wybierz temperaturę barwową, która najbardziej Ci odpowiada

 

Aby uzyskać w domu przytulny, bezpieczny i relaksujący nastrój, poszukaj oprawy lub źródła światła o temperaturze barwowej równej 2700 K.

 

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj film zamieszczony po prawej stronie lub zapoznaj się z dokumentem Przewodnik Wiki poświęcony temperaturze barwowej.

 

warm-led-light

Popularne źródła światła i reflektory pozwalające uzyskać ciepłe, białe światło LED

Popularne źródła światła pozwalające uzyskać ciepłe, białe światło LED