Oświetlenie się zmieniło

W poprzednim wieku nasze domy zmieniły się w radykalny sposób. Dlaczego więc w dalszym ciągu używamy oświetlenia opartego na 19 - wiecznej technologii? Philips Hue może zmienić wystrój Twojego domu, sprawić że będziesz czuć się bezpiecznie, pomóc Ci się zrelaksować, bądź skupić a także dużo, dużo więcej.

Wybierz swoje Hue

Zestaw startowy Hue
   System oświetlenia inteligentnego
 
Stylowa lampa wisząca Hue
    Stwórz oświetlenie wykraczające poza
    ramy wyobraźni
Przenośna lampa Hue
    Światło w dowolnym czasie i miejscu
 
Hue Go video

Philips Hue łączy wspaniałe światło LED z intuicyjną technologią.

 

Od teraz wszystko jest w Twojej dłoni. Żarówki, mostek oraz aplikacja zmienią sposób w jaki korzystasz ze światła. Na zawsze! Eksperymentuj z odcieniami bieli, od pobudzającego białego w odcieniu niebieskim do relaksującej bieli w odcieniu żóltym. Możesz bawić się też wszystkimi istniejącymi kolorami.


Hue może Cię obudzić. Pomóc chronić Twój dom. Pozwolić Ci przeżyć najlepsze wspomnienia na nowo. Poprawić Twój humor. A nawet informować Cię na bieżąco o pogodzie. Hue jest nie tylko oszałamiające, ale też inteligentne. Hue jest stworzone dla Ciebie.

Philips hue combines brilliant LED light
Hue tap: A world's first
Philips Hue Go
Philips hue – How many years..
Portable Led Lights

Mostek jest sercem systemu Hue.

 

Mostek jest dosłownie pomostem miedzy Twoją aplikacją, a żarówkami. Dzięki połączeniu z Wi-Fi poprzez Twój router, możesz podłączyć do systemu HUE aż do 50 żarówek. Nie wspominając o innych akcesoriach Hue takich jak Hue Tap. Mostek łączy też Twój system z całym światem. Dzięki niemu możesz zdalnie kontrolować swoje światła, albo podłączać je do reszty sieci, źródeł informacji, albo Twojej skrzynki pocztowej. Hue to naprawdę inteligentny system.

Portable Led Lights

Aplikacja Hue

 

Klucz do systemu Hue znajduje się w Twojej dłoni. Używaj aplikacji Hue, by zmieniać kolory, jasność, funkcje i wszystko inne. Jak tylko chcesz. Kontroluj swoje żarówki pojedynczo, lub wszystkie na raz. Znajdź właściwą intensywność i odcień bieli z dostępnych kombinacji. Użyj takiego odcienia, by dopasować go do odpowiedniej chwili. Albo wybierz kolor ze zdjęcia i odtwórz je w swoim pokoju.

 

Sprawdź także inne aplikacje na stronie meethue.com

Hue Go

Zestaw startowy HUE

 

Twój pakiet startowy zawiera trzy żarówki oraz mostek. Darmową aplikację ściągniesz na swoje urządzenie z system iOS lub Android. Mając te trzy rzeczy, masz wszystko czego potrzebujesz.

 

Kup zestaw startowy już teraz

Hue Go

Rozszerz swój system HUE

 

Pamiętaj, zawsze możesz poszerzyć swoją rodzinę Hue. Gdy Twój system startowy już działa, możesz powiększyć go aż o 50 dodatkowych żarówek lub lamp. Wystarczy je wkręcić i poszukać nowych świateł poprzez aplikacji. W ten sam sposób możesz też dodać inne produkty Hue, takiej jak Hue Beyond, Hue Go albo Hue Lightstrips.

 

Po tym jak Twoja aplikacja znajdzie nowe światła, możesz je nazwać i dodać je do nowych, bądź istniejącyh scen.

 

To jeszcze jeden sposób, by cieszyć się Hue. A gdy zalogujesz się do usługi Myhue, możesz kontrolować swoje oświetlenie z każdego miejsca na świecie przez internet.

Hue Go

Wkręć żarówki HUE

Żarówki Hue pasują do Twoich obecnych lamp z gwintem E27. Wkręć je i włącz światło. Po prostu.

Hue Go

Podłącz mostek

Podłącz mostek do routera używając kabla sieciowego znajdującego się w pudełku. Poczekaj aż 3 lampki na mostku zaczną się świecić.

Hue Go

Pobierz aplikację

Zainstaluj bezpłatną aplikację ze sklepu Appstore lub Google Play. Podłącz się do mostka przez wifi. Znajdź swoje żarówki. Nazwij je. I już możesz korzystać z Hue.