1
Showroom

Baw się światłem
z Philips HUE!

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Baw się światłem z Philips HUE!

Nie ma wątpliwości, że światło wpływa na nasze samopoczucie – może pobudzać nas do działania, pomagać w koncentracji, albo sprzyjać relaksowi i wyciszeniu. Nowoczesne rozwiązania Philips to jednak znacznie więcej – nasze produkty umożliwiają niemal dowolną modyfikację światła, dzięki czemu zmiana nastroju możliwa jest w zaledwie kilka chwil.

 

Właściwie dobrane oświetlenie ma kluczowe znacznie dla naszego funkcjonowania. Naturalne światło dzienne sprawia, że jesteśmy pobudzeni i gotowi do działania – podobnie na nasz organizm wpływa odpowiednie oświetlenie sztuczne. Kiedy chcemy się zrelaksować i odpocząć po całym dniu obowiązków, najchętniej wybieramy ciepłe białe światło, które sprzyja wyciszeniu. Naszym Klientom umożliwiamy również dowolne modyfikowanie światła – zarówno jeśli chodzi o jego intensywność, jak i kolor idealnie dostosowany do aktualnych potrzeb lub nastroju. Philips Hue pozwala eksperymentować ze światłem i zapewnia wygodę użytkowania.

 

Szeroki wybór kolorów

 

System Hue to bezprzewodowe oświetlenie z funkcją dowolnego modyfikowania jego pracy. Zależnie od wybranego zestawu można zmienić odcień światła białego, albo wybrać oświetlenie kolorowe doskonale oddające nastrój chwili. W jaki sposób sprawdza się to podczas codziennego użytkowania? Białe światło o odpowiednim odcieniu może pobudzać, albo przeciwnie – zapewnić atmosferę relaksu. Dzięki odpowiednim ustawieniom poranne wstawanie w świetle dodającym energii stanie się znacznie łatwiejsze, a ciepły odcień wieczorem pozwoli wyciszyć się po męczącym i stresującym dniu. Sterowanie światłem to praktyczne rozwiązanie na co dzień – mieszkanie przywita domowników światłem albo wyłączy się automatycznie kiedy wszyscy będą poza nim. Dzięki możliwości włączania lub wyłączania oświetlenia z dowolnego miejsca użytkownik będący w podróży uchroni swój dom przed złodziejami – wystarczy tylko włączyć światło sugerujące, że ktoś jest wewnątrz. Philips Hue to również rozwiązanie służące rozrywce. Kolorowe oświetlenie można ustawić za pomocą specjalnej aplikacji, a jego barwa będzie automatycznie dostosowywać się do ulubionej muzyki, oglądanych filmów czy fotografii – oczywiście jeśli użytkownik skorzysta z takiej funkcji. Oświetlenie będzie więc doskonale oddawać nastrój chwili i pomoże zbudować odpowiednią atmosferę podczas spotkań z przyjaciółmi czy romantycznych wieczorów we dwoje.

 

Wygoda użytkowania

System Philips Hue daje wiele możliwości, a zmiana ustawień jest bardzo prosta. wystarczy podłączyć mostek do routera sieci wifi i za pomocą specjalnej aplikacji (np. Philips Hue) będziemy mogli sterować naszym oświetleniem - bawić się światłem i dowolnie wybierać jego natężenie lub barwę. Sterowanie za pomocą specjalnej aplikacji na smartfon lub tablet to przede wszystkim wygoda. Dzięki niej bez problemu można ustawić włączniki czasowe, powiadomienia, alarmy i znacznie więcej innych funkcji, które w pełni odkrywają możliwości tego systemu. Do mostka Philips Hue można dodać aż 50 żarówek i 10 akcesoriów, a tym samym rozbudowywać podstawowy zestaw startowy – pozwala to uzyskać możliwość sterowania oświetleniem w dowolnych pomieszczeniach mieszkania. Nasz system ciągle jest ulepszany, a aktualizacje odbywają się bezprzewodowo, aby zapewnić użytkownikom pełną wygodę. Zestawy startowe są kompatybilne z Apple HomeKit. Dzięki aplikacji Siri sterowanie oświetleniem będzie jeszcze wygodniejsze – natężenie światła lub jego odcień zostanie ustawione na podstawie komend głosowych.

Dlaczego warto?

Philips Hue warto wybrać z wielu powodów. Jednym z nich jest niewątpliwie wygoda użytkowania – natężenie światła i jego barwę można zmienić z dowolnego miejsca – wystarczy tylko skorzystać z aplikacji na urządzeniu mobilnym. Kolejną zaletą jest wiele możliwości, jakie daje ten system – automatyczne włączanie światła albo zmiana ustawień z dowolnego miejsca to pewność, że wyruszając w podróż nie zapomnieliśmy o wyłączeniu żadnej lampy w naszym domu, ale także ochrona przed zainteresowaniem złodziei. Oczywiście warto też wspomnieć o energooszczędności naszych produktów – niski pobór energii sprawia, że ich stosowanie znacznie obniży wydatki ponoszone na rachunki za prąd. Jeśli więc chcesz bawić się światłem, to tylko z Philips Hue!

Przeczytaj też…

 • Jak dobrać moc żarówek LED do pomieszczenia? Nasze porady

  Jak dobrać moc żarówek LED do pomieszczenia? Nasze porady

  To pytanie jest tylko z pozoru proste. Odpowiedź na nie zależy od kilku czynników, takich jak typ powierzchni, którą oświetlamy, przeznaczenie punktu oświetleniowego, czy wreszcie rodzaj żarówek, których będziemy używać.

 • Nie wiesz jakie żarówki wybrać? Sprawdź nasze porady!

  Nie wiesz jakie żarówki wybrać? Sprawdź nasze porady!

  Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań zapewniających oświetlenie w naszym domu. Tradycyjne żarówki żarowe, choć są już w odwrocie, wciąż możemy spotkać na sklepowych półkach.

 • Jakie wybrać oświetlenie LED - 3 najważniejsze wskazówki

  Jakie wybrać oświetlenie LED - 3 najważniejsze wskazówki

  Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze oświetlenia LED, aby nie zawieść swoich oczekiwań. Zapraszamy!

 • Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

  Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

  Poznaj najważniejsze zalety oświetlenia LED i dowiedz się, czym charakteryzują się najnowsze systemy oświetleniowe!

 • Rozjaśnij swoje cztery kąty

  Rozjaśnij swoje cztery kąty

  Obecnie nikt nie ma wątpliwości co do tego, że taki element jak oświetlenie jest w domu absolutnie niezbędny. Nie pamiętamy już czasów, gdy elektryczność dopiero raczkowała, a jedynym źródłem światła w domu były świece.

 • Producent Oświetlenia LED

  Producent Oświetlenia LED

  Oświetlenie LED zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Na rynku można znaleźć oferty wielu producentów oświetlenia.

 • Baw się światłem z Philips HUE!

  Baw się światłem z Philips HUE!

  System Hue to innowacyjny system oświetlenia bezprzewodowego. Sprawdź, jakie daje możliwości!

 • Czy oświetlenie wpływa na samopoczucie?

  Czy oświetlenie wpływa na samopoczucie?

  Oświetlenie może wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie, efektywność pracy oraz zdrowie. Dowiedz się, jak wybrać optymalne rozwiązanie!

 • Czy żarówki LED wpływają na oczy i wzrok?

  Czy żarówki LED wpływają na oczy i wzrok?

  Wpływ żarówek LED na wzrok to szeroko dyskutowany temat. Dowiedz się, czym powinno charakteryzować się bezpieczne dla oczu oświetlenie LED!

 • Jak światło LED wpływa na zdrowie?

  Jak światło LED wpływa na zdrowie?

  Sprawdź, czy światło LED wpływa na zdrowie i dowiedz się, o czym trzeba pamiętać wybierając rozwiązania z zakresu oświetlenia!