Philips Hue

Poznaj Philips Hue

Wybór między ON i OFF to za mało. Dzięki Philips Hue odkryjesz zupełnie nowy sposób postrzegania i używania światła. Paleta 16 milionów kolorów do wyboru, liczne aplikacje na telefon i gotowe scenerie świetlne wnoszą szczyptę magii i nowoczesności do domowego życia

 

Philips Hue pomoże Ci zaaranżować i odmienić każdą przestrzeń - w zależności od nastroju czy potrzeby chwili, bez konieczności przeprowadzenia uciążliwego remontu. Za pomocą aplikacji na telefon dosłownie od ręki wykreujesz przyjemny nastrój na wieczór.

z rodziną, romantyczną atmosferę dla chwil we dwoje czy dynamiczne efekty współgrające z muzyką podczas imprezy dla znajomych. 

Możesz bawić się zarówno kolorami, jak i temperaturą światła. Hue potrafi naśladować naturalny cykl dobowy. Rano powita Cię światłem identycznym jak barwa słońca o świcie. Dzięki temu nawet pobudka o 6 rano w środku zimy będzie mniej dokuczliwa - to za sprawą kortyzolu, hormonu aktywności i motywacji do działania.

 

W trakcie dnia, kiedy potrzebujesz koncentracji do pracy, wybierz chłodniejszy odcień bieli, a łatwiej uporasz się z listą zadań. Z kolei wieczorem sprawdzą się ciepłe odcienie, kojarzące się z zachodem słońca. Pobudzają produkcję melatoniny, która ułatwia relaks i wyciszenie, a także zapewnia dobry sen. 

 

Philips Hue pozwala także wyczarować bajkową atmosferę podczas czytania bajek maluchom. Starsze dzieci i młodzież ucieszą się z możliwości skorzystania z dynamicznego oświetlenia, dopasowującego się do gier komputerowych lub programów telewizyjnych. 

 

Philips Hue wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie czy estetykę domowej przestrzeni. Z jego pomocą możesz symulować obecność domowników podczas wakacyjnych wyjazdów, odstraszając tym samym nieproszonych gości i podnosząc poziom ochrony mieszkania czy domu.

 

Obsługa Philips Hue jest zdalna i prosta, a efekt - natychmiastowy. Pakiet startowy zawiera trzy żarówki, które pasują do niemal wszystkich opraw oraz specjalny, prosty w podłączeniu mostek. W ofercie Philips Hue dostępne są także ozdobne lampy, paski LED i nowoczesne akcesoria.

 

Odwiedź Showroom Philips Lighting i zobacz na własne oczy, co potrafi Philips Hue lub odwiedź stronę www: http://philips.pl/hue.

zestw philips hue

Przeczytaj też…

 • Oświetlenie sypialni – zapewnij sobie zasłużony wypoczynek!

  Oświetlenie sypialni – zapewnij sobie zasłużony wypoczynek!

  Dowiedz się, jak zaprojektować oświetlenie sypialni w sposób, który pozytywnie wpłynie na czas spędzony na wypoczynku w niej.

 • Oświetlenie małej kuchni – o czym musisz pamiętać?

  Oświetlenie małej kuchni – o czym musisz pamiętać?

  Poprawne zaprojektowanie oświetlenia małej kuchni to duże wyzwanie. Dowiedz się, o czym musisz pamiętać!

 • Migotanie żarówek LED – fakty i mity

  Migotanie żarówek LED – fakty i mity

  Na temat wpływu migotania żarówek LED na zdrowie powstało wiele mitów. Sprawdź, które z nich są prawdziwe!

 • Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

  Jakie są najważniejsze zalety oświetlenia LED?

  Poznaj najważniejsze zalety oświetlenia LED i dowiedz się, czym charakteryzują się najnowsze systemy oświetleniowe!

 • Jak światło LED wpływa na zdrowie?

  Jak światło LED wpływa na zdrowie?

  Sprawdź, czy światło LED wpływa na zdrowie i dowiedz się, o czym trzeba pamiętać wybierając rozwiązania z zakresu oświetlenia!

 • Czy żarówki LED wpływają na oczy i wzrok?

  Czy żarówki LED wpływają na oczy i wzrok?

  Wpływ żarówek LED na wzrok to szeroko dyskutowany temat. Dowiedz się, czym powinno charakteryzować się bezpieczne dla oczu oświetlenie LED!

 • Czy oświetlenie wpływa na samopoczucie?

  Czy oświetlenie wpływa na samopoczucie?

  Oświetlenie może wpływać pozytywnie na nasze samopoczucie, efektywność pracy oraz zdrowie. Dowiedz się, jak wybrać optymalne rozwiązanie!

 • Baw się światłem z Philips HUE!

  Baw się światłem z Philips HUE!

  System Hue to innowacyjny system oświetlenia bezprzewodowego. Sprawdź, jakie daje możliwości!

 • Światło znad głowy

  Światło znad głowy

  Oświetlenie sufitowe stanowi główne źródło światła w naszym domu. Odpowiednio zaplanowane i zamontowane, nawet w długie zimowe wieczory pozwoli nam cieszyć się jasnym, przyjemnym światłem w całym domu.

 • Jakie wybrać oświetlenie LED - 3 najważniejsze wskazówki

  Jakie wybrać oświetlenie LED - 3 najważniejsze wskazówki

  Dowiedz się, czym kierować się przy wyborze oświetlenia LED, aby nie zawieść swoich oczekiwań. Zapraszamy!