Idealne
  lampy Philips do oświetlenia przedpokoju

  Dlaczego warto wybrać lampy Philips do oświetlenia przedpokoju?

   

  Twój przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, z którym stykają się Twoi goście. Liczą się pierwsze wrażenia, dlatego zawsze powinien mieć ciepłą i przyjazną atmosferę. Pomożemy Ci znaleźć oświetlenie pasujące do każdego wystroju, od wspaniałych lamp sufitowych po lampy stołowe i ścienne świecące miękkim światłem. Piękne, estetyczne oprawy, które odgrywają również funkcjonalną rolę we wprowadzaniu Ciebie i Twoich gości do Twojego domu.

  Philips Hue White Ambiance

  Zestaw startowy

   

  Zacznij używać zestawu startowego Philips Hue white ambiance i oświetl naturalnym białym światłem każdą chwilę, od wschodu do zachodu słońca.

  Logo LED
  Ikona zaznaczenia
  Nabieraj energii, koncentruj się, czytaj i relaksuj przy świetle
  Ikona zaznaczenia
  Wybudzaj się łagodnie z pomocą prywatnego wschodu słońca
  Ikona zaznaczenia
  Steruj swoimi światłami, tak jak chcesz
  Philips hue White Ambiance 871869654869

  Funkcjonalne oświetlenie przedpokoju — aby pierwsze wrażenie było idealne

   

  Wybór oświetlenia przedpokoju zależy od wielu czynników. W zależności od rozmiaru Twojego domu, wielkość przedpokoju może być różna, a tym samym i wymagania.

  Ogólnie rzecz biorąc, każdy przedpokój potrzebuje podstawowego oświetlenia, aby równomiernie rozświetlić pomieszczenie. Szczególnie odpowiednie do tego celu są lampy sufitowe. Może to jednak nie wystarczyć do rozświetlenia całego pomieszczenia. Dodatkowe oświetlenie na ścianach pomoże zwiększyć przytulność, a także poprawić pierwsze wrażenie. Większe pokoje mogą być podkreślone reflektorami punktowymi, które zapewniają równomierne światło i oświetlają Twoją drogę.

  Najlepsze oświetlenie do Twojego przedpokoju — wszystkie korzyści w skrócie

  5-letnia gwarancja
  Poza standardową 2-letnią gwarancją na tę lampę firma Philips oferuje  5-letnią gwarancję na system LED czyli moduł LED i sterownik w lampie.
  Temperatura barwowa światła
  Światło może mieć różne temperatury barwowe wskazane w jednostkach o nazwie Kelvin (K). Lampy o niskiej wartości Kelvina wytwarzają ciepłe, bardziej przytulne światło, podczas gdy te o wyższej wartości Kelvina wytwarzają chłodne, bardziej energetyzujące światło. Ta lampa Philips świeci ciepłym białym światłem, aby tworzyć przytulną atmosferę.
  Energooszczędna lampa Philips
  Ta energooszczędna lampa Philips zużywa mniej energii niż tradycyjne źródła światła, dzięki czemu obniży Twoje rachunki za energię elektryczną i przyczyni się do ochrony środowiska.
  LED: średnio 15 lat użytkowania
  Źródło światła, któremu możesz zaufać. Zintegrowane diody LED zastosowane w tej lampie LED Philips działają do 15 000 godzin (co odpowiada 15 latom na podstawie średniego wykorzystania 3 godziny dziennie przy co najmniej 13 000 cyklach włączania / wyłączania). Nie musisz już zatem martwić się o ewentualne naprawy czy wymianę żarówki, a Twój dom będzie zawsze perfekcyjnie oświetlony.

  Niech wejście do Twojego domu wyróżnia się oświetleniem przedpokoju

   

  Gdy przedpokój ma już podstawowe oświetlenie, trzeba jeszcze stworzyć odpowiednią atmosferę. Światła mogą uwydatnić piękne elementy dekoracyjne, które często znajdują się w większych przedpokojach. Lampy stołowe na komodach lub kredensach tworzą ciepłe wysepki światła. Oprawy ścienne służą do podkreślania obrazów i rzeźb. Szafy mogą być oświetlane przez reflektory dolne lub punktowe zasilane z kabla, drążka lub systemu zasilania. Rozważając światło na korytarzu z lustrami, najlepiej jest wybrać oprawę ścienną z łagodnym światłem bez odblasku. Kolorowe lampki i światła LED sprawiają, że przedpokój będzie nieco bardziej ekstrawagancki.

  Oświetlenie przedpokoju — wskazówki

  Salon Philips — zatrzymana klatka wideo

  Oświetlenie przedpokoju od firmy Philips: Znajdź odpowiednie oświetlenie do przedpokoju

  Ikona zaznaczenia
  Lampy LED lub oszczędzające energię zapewniają wiele godzin światła.
  Ikona zaznaczenia
  Barwne oświetlenie może w wyjątkowy sposób zaakcentować elementy wystroju wnętrza. Korzystaj z Philips Hue i wybieraj z ponad 16 milionów kolorów.
  Ikona zaznaczenia
  Dla efektu ciepłego powitania użyj ściemnianego światła. Żarówki WarmGlow zapewniają przytulny blask — im bardziej ściemniasz, tym cieplejsze jest światło.
  Ikona zaznaczenia
  W przedpokoju stosuj światło naturalne. Świetlówki powinny być w stanie zapewnić wysokiej jakości oddanie barw.
  Ikona zaznaczenia
  Jasne światło na dobry początek rano, a przytulny blask na wieczorny powrót do domu: SceneSwitch zapewnia właściwe światło na każdą porę dnia i nie wymaga ściemniacza.

  Philips hue white ambience

  zestaw startowy

  Philips hue White Ambiance 871869654869